Chatujte s umělou inteligencí na různá témata

foto

V posledních několika měsících je umělá inteligence velice skloňovaným tématem, protože zasahuje i do natolik specifických oblastí, jako jsou právě marketing, programování, grafika a podobně. V současné době si můžete s umělou inteligencí i chatovat, protože vám odpoví na otázky, na které doposud neznáte odpověď. V následujících řádcích vám prozradíme, jak chat funguje.

V podstatě nezáleží na tom, jaké téma zvolíte, protože umělá inteligence si dokáže poradit i se vskutku náročnými otázkami. Odpovědi navíc získáte během několika sekund. Podívejte se na nástroj od společnosti Deeply, která představila revoluční AI aplikaci, jež je k dispozici 24 hodin denně. Umělá inteligence chat zpracovává klidně i o půlnoci, zkrátka, kdy vás zrovna napadne.

S čím vám AI chat pomůže?

Vlastně ho využijete kdykoliv, ať už potřebujete znát jen odpověď na otázku, která vás zajímá, nebo chcete prodejní text, odpověď na e-mail zákazníkovi, esej a podobně. Se vším si umělá inteligence hravě poradí. Společnost Deeply představuje vylepšenou verzi a neustále na umělé inteligenci pracuje a aktualizuje ji. Za vším stojí profesionální tým developerů.

Stačí se jen zaregistrovat a vyzkoušet chat zdarma

Deeply pro vyzkoušení i používání vyžaduje registraci. Po zadání osobních a kontaktních údajů se dostanete do uživatelského prostředí, kde najdete nástěnku, šablony, chat, grafiku, ale i historii. Předtím, než se dostanete do konkrétní kategorie, si musíte zvolit balíček. První předplatné dostává automaticky pětidenní zkušební verzi, takže v prvních pěti dnech nic neplatíte. Jestliže se vám nebude Deeply zamlouvat, zkrátka zrušíte předplatné do pěti dnů a nic se vám nenaúčtuje.

Co se týče konkrétních balíčků, je k dispozici měsíční a roční předplatné. Samozřejmostí je možnost přípravy balíčku na míru, kdy už je však nezbytné kontaktovat zákaznickou podporu.

22°C

Dnes je úterý 30. května 2023

Očekáváme v 9:00 21°C

Celá předpověď