Česká republika se bude prezentovat na veletrhu Transport Logistic 4.–7.6.2019

foto

Již 17. ročník světového veletrhu pro logistiku, telematiku a dopravu s názvem Transport Logistic se bude konat na Mnichovském výstavišti v období 4.- 7. června 2019.

Poslední ročník veletrhu konaný v Evropě v roce 2017 byl zatím nejúspěšnější ve své historii (v sudých letech je sesterská akce připravována v čínské Šanghaji). Zúčastnilo se jej 2 162 vystavovatelů celkem ze 62 zemí světa a mezi 60 000 návštěvníky patřili odborníci ze všech kontinentů. Hlavní zastoupení mělo Rakousko, Holandsko, domácí Německo, Itálie, Švýcarsko, Česká republika, Francie, Belgie, Polsko, Velká Británie a Španělsko. Rozloha výstavní plochy, na které se rozprostírala nabídka služeb a exponáty, byla neuvěřitelných 115 000 m2.

Česká logistická obec byla soustředěna především na společném stánku pod logy Svazu spedice a logistiky a České logistické asociace a pod záštitou MPO ČR, kde se představilo 12 firem a sdružení; další samostatné stánky měly firmy specializované například na železniční dopravu či telematické služby.

Letošní veletrh je doprovázen mezinárodní výstavou a konferencí AirCargo Europe a mariLOG.

Význam veletrhu Transport Logistic každým rokem vzrůstá zejména díky zahraniční účasti. Z tohoto důvodu se letos otevře další hala, která nabídne prostor novým vystavovatelům především z oblasti letecké a námořní dopravy, ale také poskytovatelům logistických služeb.

Na veletrhu bude mít Česká republika opět pod hlavičkou Svazu spedice a logistiky ČR a ČLA, s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu dosud největší společnou expozici o rozloze 160 m2 celkem s 16 vystavovateli. Na jednom místě tak bude možné prezentovat sílu, vyspělost a šíři nabídky na českém logistickém trhu a beze studu se poměřit s logistickými velmocemi Evropy i dalších světadílů.

Věříme, že i v letošním roce naváže česká expozice na úspěch minulých ročníků. Pokud budete plánovat cestu do Mnichova, nezapomeňte navštívit stánek v hale B5 # 213.314. Doporučujeme pak především termín konání Českého dne logistiky, který zahájíme ve středu 5. června v 11:00 za účasti mnoha VIP hostů, takže byste také neměli chybět!

www.sslczech.cz

www.czech-logistics.eu

www.mpo.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je sobota 11. července 2020

Očekáváme v 1:00 13°C

Celá předpověď