Blíží se konec zlodějů v Čechách?

foto

V roce 2018 došlo k více než 21 000 krádežím prostřednictvím vloupání, téměř 5 000 z toho bylo do bytů a rodinných domů. Jak si zajistit bezpečí a udělat zlodějům pěknou čáru přes rozpočet?

Fotogalerie

Zajistěte si trojitou ochranu

Chcete vyzrát nejen na zloděje? Odpovědí jsou bezpečnostní dveře, které se hodí do bytu i rodinného domu. Zajistí vám především bezpečnostní třídu 3. Díky ní dveře odolají pokusům o vysazení, násilné vniknutí i všem dalším běžným technikám zlodějů. Zaručí vám ale i protipožární ochranu, díky níž dokážou určitou dobu bránit rozšíření plamenů i kouře a vy získáte čas potřebný k evakuaci. Skvělým bonusem je protihluková ochrana, kterou ocení především majitelé bytů. Zvuk z chodby, hovory sousedů nebo hlasitý výtah se k vám už nedostanou.

Spolehněte se na firmu HT dveře

Chcete-li vchodové bezpečnostní dveře, které něco vydrží, svěřte se do rukou opravdových odborníků. Firma HT dveře se zabývá dodávkou a montáží bezpečnostních dveří už od roku 1993. Za tu dobu nasbírala cenné zkušenosti v nejrůznějších typech budov a sestavila tým kvalifikovaných odborníků. Jejich pobočky najdete po celé České republice a navštívit můžete i brněnskou vzorkovnu, ve které si vše prohlédnete a osaháte.

Jaký model zvolit?

Do rodinných domků zvolte bezpečnostní dveře Perfect. Jejich povrch tvoří pozinkovaná ocel o tloušťce 0,7 mm pokrytá PVC. Konstrukci tvoří nosník z lepeného dřeva a zevnitř jsou vyplněny pěnou XPS, která vyniká skvělými izolačními vlastnostmi, odolností proti vlhkosti a dlouhou životností.

Do bytů nejlépe poslouží dveře Magnum. Díky vnitřnímu složení splňují ty nejpřísnější protipožární požadavky, skvěle vypadají a mají velmi kvalitní konstrukci. A jaká je cena bezpečnostních dveří? Dveře Perfect v plné variantě pořídíte za 30 990 Kč, prosklené vyjdou na 34.990 Kč. Dveře Magnum jsou k dostání za 24.990 Kč.

17°C

Dnes je čtvrtek 7. července 2022

Očekáváme v 17:00 19°C

Celá předpověď