Bezdotykový teploměr ušetří čas a námahu všem rodičům

foto

Kdo by si nevzpomenul na rtuťové teploměry, které provázely zdravotnictví v minulých generacích? Dnešní doba je naštěstí o něčem jiném a této nebezpečné látce se už nedopřává pozornost, digitální epocha totiž nabízí měření teploty mnohem rychleji než kdy dříve. A to samozřejmě bez nutnosti kontaktu s pokožkou pacienta, takže žádný studivý dotek teploměru už nepřichází v úvahu. Navíc, výsledek tu bude dříve než za jedinou vteřinu…

Jednoduché ovládání pochopí naprosto každý

Rozhodně nejde o složitou elektroniku, kterou může obsluhovat jen nemocniční personál. Právě naopak, bezdotykový teploměr sází na jednoduchost používání. Je tedy vhodným doplňkem nejen pro lékařský personál, ale uplatní se i v domácnostech s malými dětmi. Jde vlastně jen o jedno jediné stisknutí tlačítka, nic složitého! Děti, které nechtějí držet teploměr v podpaždí, dnes už nenajdete. Jednoduše proto, že infra teploměry zažívají velký boom a od dříve používaných metod měření teploty se houfně upouští. 37 nebo 38,5 stupňů Celsia? To se dozvíte během okamžiku, provoz zařízení na dvě tužkové baterie také usnadní používání. Žádné zdlouhavé dobíjení akumulátoru!

Víceúčelové použití aneb praktický doplněk domácnosti

Přinese okamžitý výsledek bez stresu a nejistoty. Teploměr na čelo také nemusí být využíván jen tehdy, když máte u dětí podezření na horečku. Přeměří také teplotu mléka v kojenecké lahvi, podá informace o vodní lázni. Je nejen rychlý, ale také spolehlivý – měří s přesností na desetinu stupně Celsia a umí si zapamatovat několik desítek posledních naměřených hodnot. Rodiče tak mohou jednoduše kontrolovat, jestli teplota nestoupla oproti předchozím dnům, to vše jen jediným kliknutím. Výhodou je i LCD displej s podsvícením, díky němuž nebudete děti v noci budit kvůli rozsvícenému světlu. Prohlédněte si aktuální nabídku na cel-tec.cz!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

17°C

Dnes je čtvrtek 22. října 2020

Očekáváme v 13:00 17°C

Celá předpověď