6 důvodů, proč byste měli nakupovat na Alze i v době Covid-19

foto

Kdo by neznal zeleného mimozemšťana Alzáka, který se nám pravidelně promlouvá z obrazovek našich televizorů, notebooků a smartphonů? Pokud jste služby tohoto internetového obchodu ještě nevyzkoušeli, možná je načase začít právě teď. Obchod Alza totiž nezahálí ani v těchto těžkých časech a připravuje pro své zákazníky užitečné novinky.

V době karantény a Covid19 se stále více a více zákazníků spoléhá na internetové obchody, které v porovnání s kamennými prodejnami představují bezpečnější formu nákupu. V reakci na pandemii nového koronavirus zavedly některé internetové obchody novinky, které jsou v těchto neobyčejných dobách více než užitečné. Jinak to není ani v internetovém obchodě Alza.sk, která zavádí nejen nové kategorie produktů, ale i nové služby.

1. Trvanlivé potraviny až domů

Koncem března zařadila Alza do své nabídky trvanlivé potraviny. Internetový obchod tak zareagoval na zvýšený zájem lidí o nákup potravin na dálku s doručením až domů. V sortimentu Alza se nachází rýže, mouka, těstoviny, energetické nápoje, káva, dětská výživa, konzervované a jiné potraviny - celkem více než 1200 druhů zboží, jejichž okruh se stále rozšiřuje. V nabídce jsou ty potraviny, které mají standardní podmínky skladování a nevyžadují chlazení, proto může být zboží doručováno nejen prostřednictvím kurýrů, ale i přes AlzaBoxy.

2. Ochranné pomůcky

Alza na vážnou situaci zareagovala i nabídkou ochranných pomůcek. V jejím sortimentu proto v speciálně zaměřené kategorii najdete respirátory roušky, teploměry, rukavice, ochranné brýle, či dokonce ozónové generátory. V nabídce samozřejmě nechybí ani "běžná" drogerie, jako jsou čistící, dezinfekční či hygienické potřeby nebo potřeby na přebalování.

3. Zboží ihned k odběru

Online objednáte, ihned vyzvednete. Veškeré zboží, které je uvedeno v konkrétní kategorii, si můžete koupit na webu a ihned vyzvednout na jedné z poboček. Ušetříte tak nejen čas, ale i náklady za dopravu.

4. Výběr užitečného zboží

Tím, že většinu času trávíme doma, změnily se i naše potřeby. Alza na to reaguje výběrem sortimentu v několika základních, více než aktuálních kategoriích:

  • Pracujte z domu
  • Vzdělávejte se doma
  • Zabavte děti i dospělé
  • Zásoby a vybavení
  • Uklízejte a čistěte
  • Udržujte se krásní a v kondici
  • Připravte se na léto

Není žádným tajemstvím, že právě produkty z těchto kategorii se během období karantény prodávají nejvíce. Kromě trvanlivých potravin je přitom největší zájem o vybavení pro práci z domova (notebooky, monitory, tiskárny, kancelářské potřeby) a elektrospotřebiče jako domácí pekárny, mrazáky, šicí stroje či čističky vzduchu. Poptávka vzrostl i po drogerii, potřebách pro domácí mazlíčky, sportovních potřebách, ale i počítačových hrách a konzolích.

5. Bezpečné nákupy

Při tom všem Alza samozřejmě dbá na bezpečnost při nákupu. Všechno zboží si můžete nechat dovézt přímo domů nebo do některého z AlzaBoxov po celém Slovensku, kde si můžete zboží vyzvednout 24 hodin denně 7 dní v týdnu při minimálním kontaktu s lidmi. Při přebírání zboží na pobočce se řiďte aktuálními hygienickými nařízeními při nakupování. Upřednostňují se bezhotovostní platby předem.

6. Alza slevy

V případě Alza nemusíte čekat do listopadu, abyste se dostali k vytouženému produktu ve slevě v rámci Černý pátek. Alza totiž organizuje Black Friday několikrát do roka. Tyto časy nejsou výjimkou. V rámci akce v eshopu slevy Alza až do výše 80% z ceny vybraných produktů. Zlevněné zboží naleznete také v části výprodej, který potěší výprodejovými kousky napříč různými kategoriemi v zajímavých akcích. Využít také lze i slevové kódy, které naleznete i na Vasekupony.cz

Budou i zrychlené testy?

Alza.cz již v březnu oznámila, že plánuje naskladnit domácí zrychlené, které slouží na domácí diagnostiku onemocnění Covid-19. Ihned po vybavení potřebné certifikace, kterou test momentálně nemá, tak bude obchod schopen dodávat svým zákazníkům i tento speciální zboží. Cena zatím není známa, předpokládá se však, že jeden test vyjde maximálně na 400 korun.

32°C

Dnes je pátek 18. června 2021

Očekáváme v 9:00 26°C

Celá předpověď