V Brně vytvořili první český brainhack drink

foto

Brno 28. července 2020 (PROTEXT) - Brněnská gastronomická skupina Lidi z Baru uvedla na začátku letošního léta do prodeje "první český brainhack drink" nazvaný Osmička. Nápoj obsahuje osm funkčních složek, účinky jedné plechovky o objemu 250 ml trvají zhruba osm hodin. Objem prodeje v prvním týdnu činil 2500 kusů plechovek.

Posláním drinku je podpořit konzumenty v soustředěnosti, kreativitě a mentálním výkonu. Kromě výluhu z čajů matcha a sencha obsahuje guaranu, vitaminový B-komplex či nootropika citikolin, L-tyrosin, MCT olej a korálovec ježatý. Ve složení naopak zcela absentuje cukr.

Předpokládanými zákaznickými segmenty Osmičky jsou kancelářští pracovníci, lidé působící v IT, managementu a kreativních profesích, dále pak gameři, studenti i fanoušci nootropik a biohackingu.

"V první řadě chceme zaplnit tržní niku a ustanovit kategorii nootropických či brainhack nápojů, která se v Česku doposud neetablovala. První kladné reakce zákazníků dokazují, že produkt tohoto typu řadě lidí chyběl," uvádí Honza Vlachynský, zakladatel skupiny Lidi z Baru, jenž vznik Osmičky inicioval.

Kontakt:

Michael Lapčík

PR manažer Lidi z Baru

e-mail: michael@nepijubrecky.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

31°C

Dnes je neděle 9. srpna 2020

Očekáváme v 21:00 25°C

Celá předpověď