Mobilní technologie představují nejhospodárnější způsob, jak připojit zařízení IoT do cloudu, firma Cavli Wireless spustila službu Hubble99

foto Hubble99: První skutečně globální plán zavedení internetu věcí
Hubble99: První skutečně globální plán zavedení internetu věcí

San José (USA) 24. června 2020 (PROTEXT/PRNewswire) - Firmy již nebudou muset řešit dilema, zda do svých IoT (Internet věcí) systémů implementovat mobilní technologie. Mobilní IoT vstupuje do éry ekonomiky založené na předplacených službách a společnost Cavli Wireless do této éry vstupuje se svou službou Hubble99.

Cavli Wireless, výrobce celulárních modulů, se sídlem v Kalifornii a pobočkami v Evropě, na Blízkém východě i v Asii, chce změnit tvář IoT technologií a představuje průlomovou službu pro nasazení této technologie, která se jmenuje Cavli Hubble99.

Pro připojení k Internetu věcí (IoT) je důležitá spolupráce řady různých specialistů, včetně výrobců modulů, poskytovatelů telekomunikačních služeb a poskytovatelů platforem pro správu hardwarových řešení, konektivity a předplatného. V současné době jsou náklady na mobilní technologie pro malé a střední firmy i pro větší podniky ve srovnání s dalšími možnostmi, jako jsou LoraWAN, Sigfox nebo Weightless, stále vysoké. Je to dáno vysokými náklady na celulární moduly, SIM karty, data a správu jednotlivých zařízení.

Služba Hubble99 je pokusem firmy Cavli zjednodušit fragmentovaný IoT ekosystém a přepracovat ho tak, aby bylo v budoucnu možné snadno a rychle připojit do této sítě další miliardu zařízení. Předplatné služby Hubble99 zahrnuje integrované celulární IoT moduly s integrovanou eSIM, globální konektivitu k sítím LTE nebo LPWAN a systém pro správu předplatného a zařízení. Díky tomu, že zákazníci nemusí platit za hardware pro konektivitu, ušetří během prvního roku až 50 % nákladů. Zákazníci si mohou vybrat z různých mobilních technologií, jako jsou například LTE-CAT4/CAT1/GSM, NB-IoT, LTE-M, které jsou k dispozici ve 160, 23, respektive 8 zemích, přičemž počet zemí, které tyto technologie podporují, stále roste. Společnost Cavli chce revolučním způsobem změnit celulární IoT, a to díky nabídce nejhospodárnějších a nejmodulárnějších plánů pro masové nasazení Internetu věcí (IoT).

John Mathew, generální ředitel firmy Cavli Wireless, poznamenal: "Domníváme se, že připojení všech objektů, které běžně využíváme k internetu pomůže, snadno a účinně, vyřešit celou řadu problémů a podstatným způsobem zlepšit kvalitu života a produktivitu práce lidí. To je skutečná síla 'Internetu věcí (Internet of Things - IoT)' a prostřednictvím služby Hubble99, chceme tuto sílu zpřístupnit podnikatelům a firmám na celém světě."

O společnosti Cavli Wireless, Inc.

Cavli Wireless je poskytovatel služeb v oblasti Internetu věcí , který se snaží tuto technologii zpřístupnit prostřednictvím balíků softwarových a hardwarových služeb, včetně celulárních modulů, globální konektivity a cloudové platformy. Řešení od firmy Cavli umožňují dodavatelům produktů pro sítě IoT a firmám vybudovat, propojovat a škálovat svá IoT řešení ve všech zeměpisných oblastech, a to tím nejbezpečnějším a nejsnazším způsobem.

KONTAKT:

Ajit Thomas, ředitel pro marketing (CMO), ajit@cavliwireless.com, +1-650-535-1150

Video - https://www.youtube.com/watch?v=rFAP9anH0z8

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1195540/Cavli_Wireless_Hubble99.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1195541/Cavli_Wireless_Logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

26°C

Dnes je sobota 4. července 2020

Očekáváme v 23:00 19°C

Celá předpověď