Společnost Huobi a nevládní organizace uznaná OSN společně zahajují charitativní kampaň COVID-19

Singapur 20. května 2020 (PROTEXT/PRNewswire) -

Organizace Huobi Charity a Finanční centrum pro jiho-jižní spolupráci chce získat 143 000 amerických dolarů v kryptoměnách na dodávky osobních ochranných prostředků do Afriky, Jihovýchodní Asie a Latinské Ameriky


Organizace Huobi Charity, charitativní divize a platforma na bázi blockchainu společnosti Huobi Group, dnes oznámila společnou iniciativu s Finančním centrem pro jiho-jižní spolupráci (FCSSC), neziskovou mezinárodní organizací se statutem zvláštního poradce Hospodářské a sociální rady (ECOSOC) Organizace spojených národů. Na podporu pomoci jiho-jižním zemím v boji proti koronavirové infekci spustila společnost Huobi patnáctidenní charitativní kampaň ve spolupráci s FCSSC, kterou chce získat 143 000 amerických dolarů v kryptoměnách, jako je například Bitcoin (BTC), Huobi Token (HT), Tether (USDT) a HUSD.


Tato nová kampaň přichází ve chvíli, kdy celkový počet potvrzených případů nákazy koronavirem na světě přesáhl 4 miliony. Obyvatelstvo mnoha jiho-jižních rozvojových zemí, které se nachází především na jižní polokouli v Africe, jihovýchodní Asii a Latinské Americe, je velmi ohroženo. Pro relativně křehkou infrastrukturu zdravotnictví v tomto regionu představuje rozšíření pandemie značné riziko a nedostatečná zdravotnická péče na venkově, není dostatečně připravena na to, aby zvládla příliv případů nemoci COVID-19.


„Nová epidemie koronaviru se stala celosvětovým problémem a vyžaduje reakci všech zemí," řekl Wu Zhong, generální ředitel centra FCSSC. „Jde o benefiční úsilí a nové použití blockchainové technologie pro mezinárodní veřejně prospěšnou spolupráci a dohled."


Partnerstvím s FCSSC chce společnost Huobi poskytnout tolik potřebné zdravotnické vybavení a ochranné osobní prostředky pro zdravotníky v první linii a občany v zemích s nedostatečným zdravotnickým vybavením pro boj s pandemií. Charitativní kampaň si klade za cíl získat dostatek finančních prostředků na 300 000 až 500 000 obličejových masek pro postižené regiony.


Společnost Huobi představuje přední globální úsilí o získání příspěvků na přeshraniční platformě Bithelp. Na spuštění kampaně věnovala společnost 17 711 HT v odhadované hodnotě 69 000 amerických dolarů, což je téměř polovina cílové částky, kterou chce shromáždit. V příštím týdnu využije společnost Huobi svou síť a blockchainovou komunitu, aby dokázala získat zbytek. Centrum FCSSC bude poskytovat provozní a logistickou podporu, aby zajistila dodávky zdravotnického vybavení do oblastí a regionů, které je nejvíce potřebují.


„Epidemie onemocnění COVID-19 představuje bezprecedentní zdravotní krizi, která vyžaduje globální spolupráci napříč soukromým a veřejným sektorem," řekla Ciara Sunová, ředitelka divize globálního obchodu společnosti Huobi Group. „Jako přední světová instituce v oblasti digitálních aktiv a blockchainu, chceme udělat náš díl práce a shromáždit krypto a blockchainovou komunitu na celém světě, aby pomohla zachránit tisíce životů."


Aktuální kampaň představuje třetí iniciativu organizace Huobi Charity od jejího spuštění začátkem tohoto roku. V průběhu vypuknutí epidemie ve Wuchanu koncem ledna poskytla společnost Huobi 1,4 milionu amerických dolarů na financování a věnovala stovky tisíc ochranných masek, ochranných obleků, oximetrů a dalšího zdravotnického vybavení více než 135 nemocnicím a komunitním zdravotnickým centrům v postižených oblastech. Minulý měsíc věnovala společnost Huobi 50 000 amerických dolarů v kryptoměně HT Indonésko-čínské asociaci pro ekonomickou, sociální a kulturní spolupráci na nákup a distribuci zdravotnického vybavení pro nemocnice v Indonésii.

O společnosti Huobi Group

Huobi Group, tvořená početnými odběratelskými a dodavatelskými podniky, je přední světovou společností v oblasti blockchainu. Společnost založil Leon Li v roce 2013 a kumulativní obrat Huobi Global přesahuje 3 biliony amerických dolarů. S hrdostí poskytuje bezpečné, zajištěné a pohodlné obchodování kryptoměn a správu aktiv milionům uživatelů ve více než 170 zemích.

O Finančním centru pro jiho-jižní spolupráci (Finance Center for South-South Cooperation)

Finanční centrum pro jiho-jižní spolupráci (Finance Center for South-South Cooperation) (FCSSC) je nezisková mezinárodní organizace registrovaná a založená v Honkongu v dubnu 2014. Od roku 2017 má FCSSC status zvláštního poradce Hospodářské a sociální rady Organizace spojených národů. FCSSC představuje komplexní mezinárodní centrum pro vlády, mezinárodní organizace a soukromý sektor v oblasti propagace a úsilí o dosažení udržitelného rozvoje v zemích globálního Jihu.


KONTAKT: Hailan Jia, Email : jiahailan@huobi.com, Tel : +44-7851039463

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

24°C

Dnes je čtvrtek 24. září 2020

Očekáváme v 21:00 17°C

Celá předpověď