Mobilní hra Harry Potter: Puzzles & Spells uvolnila první oficiální trailer

foto

San Francisco 16. května 2020 (PROTEXT/BusinessWire) -

Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA):

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia a její úplnou verzi si můžete přečíst na této webové stránce: https://www.businesswire.com/news/home/20200515005052/en/


KDO:

Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA), světová jednička v oblasti interaktivní zábavy bude na základě oficiální licence od Warner Bros. Interactive Entertainment prodávat mobilní hry a videohry z kouzelnického Světa čar a kouzel (Wizarding World) na motivy původních příběhů J. K. Rowlingové, které nebídnou hráčům možnost vytvářet si svá vlastní dobrodružství. Tyto hry jsou publikovány pod značkou Portkey Games.


CO:

Harry Potter: Puzzles & Spells, hra pro mobilní zařízení, která byla nedávno představena, představila první oficiální trailer (ukázkovou verzi). Toto první video ukazuje nástupiště 9 a 3?4, Příčnou ulici (Diagon Alley), Bradavický expres (Hogwarts Express) a Velké schodiště (Grand Staircase) a hráči se tak mohou poprvé seznámit s prostory, kde se bude příběh této logické hry odehrávat.

Během čekání na celosvětové zahájení prodeje této hry mohou fanoušci navštívit také nově spuštěné webové stránky hry Harry Potter: Puzzles & Spells na adrese www.harrypotterpuzzlesandspells.com, kde získají aktuální informace a mohou se přihlásit k odběru novinek. Další informace získáte na našich sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram, kde se můžete spojit s ostatními fanoušky.


POZNÁMKA:

"Hra Harry Potter: Puzzles & Spells nabízí hráčům možnost znovu navštívit svůj oblíbený Svět čar a kouzel, včetně Velké síně v Bradavicích nebo společenské místnosti Nebelvíru, a to zcela novým, neotřelým způsobem," řekl Bernard Kim, prezident pro vydávání nových her ve společnosti Zynga. "Tento nový trailer nabízí první náhled na to, co můžete očekávat a fanoušci se mohou těšit na kouzla, čáry, neplechy a logické hříčky, se kterými se mohou již nyní dopředu seznámit na herním webu."


O HŘE:

Hra Harry Potter: Puzzles & Spells spojuje princip moderní skládačky typu "Spoj-3 (Match-3)" s kultovními postavami, příběhem, prostředím, kouzly a magickým uličnictvím světa čar a kouzel. Hráči se ve hře setkají se známými postavami z původních filmových příběhů o Harrym Potterovi a postupně budou ve hře moci využívat lektvary, kouzla a další kouzelnické schopnosti a předměty, které se v těchto filmech objevily.


DALŠÍ MATERIÁLY KE STAŽENÍ:

Trailer (ukázkovou verzi) a další video materiály si můžete prohlédnout na webové stránce: http://bit.ly/2PFJdmA


O společnosti Zynga

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy. Naším posláním je spojovat svět prostřednictvím her. K dnešnímu dni hraje hry od společnosti Zynga, jako jsou například CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ nebo Zynga Poker™ více než miliarda hráčů. Hry společnosti Zynga se prodávají ve více než 150 zemích světa a lze je hrát na sociálních platformách a mobilních zařízeních na celém světě. Společnost byla založena v roce 2007, má sídlo v San Francisku a pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Další informace naleznete na stránkách www.zynga.com nebo sledujte společnost Zynga na sociálních sítích Twitter, Instagram, Facebook nebo Zynga blogu.


O společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment

Warner Bros. Interactive Entertainment, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je předním celosvětovým vydavatelem, developerem, poskytovatelem licencí a distributorem obsahu pro interaktivní zábavu na všech platformách, včetně konzolí, kapesních, mobilních a PC her. Firma se zabývá jak vývojem vlastních her, tak distribucí herních titulů třetích stran.


O značce Portkey Games

Značka Portkey Games od společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment nabízí nové herní zážitky v oblasti mobilních her a videoher, které hráče vtáhnou do vlastních dobrodružství světa čar a kouzel inspirovaných původními příběhy J. K. Rowlingové. Hráči her Portkey Games mají možnost zvolit si vlastní příběh a vstoupit do kouzelnického světa a prožívat nové a jedinečné věci. Značka vznikla proto, aby hráčům a fanouškům nabídla nové herní zážitky, které jim umožní nechat se pohltit světem čar a kouzel, kde si mohou vytvářet svůj vlastní kouzelný příběh.


Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se mimo jiné názvu, časového rámce vydání a podrobností o plánované hře Harry Potter. Výhledová prohlášení často obsahují různé tvary slov, jako jsou například "výhled", "předpoklad", "plánovat", "zamýšlet", "být", "předvídat", "věřit", "cíl", "očekávat", apod., včetně prohlášeních v budoucím čase, která jsou obecně považována za výhledová prohlášení. Dosažení cíle nebo úspěšné naplnění skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhá významným rizikům, nejistotám a předpokladům. Na taková výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici ke dni vydání této tiskové zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat taková prohlášení. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných zprávách pro Komisi pro cenné papíry (dále jen "SEC"), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webové stránce SEC na adrese www.sec.gov.


Vydavatelská práva WIZARDING WORLD (SVĚT ČAR A KOUZEL), HARRY POTTER jsou majetkem J. K. Rowlingové. Postavy, jména a indicie související s tituly HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD a HARRY POTTER jsou ochrannými známkami společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Všechna práva vyhrazena.

WBIE LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s20)


Původní zdrojovou verzi této tiskové zprávy si můžete prohlédnout na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200515005052/en/


Kontakt:

Zynga (US)

Dana Whitney | dwhitney@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK