Značka HONOR byla na veletrhu CES 2020 velmi úspěšná díky rostoucí popularitě nositelných zařízení

foto Inteligentní hodinky HONOR MagicWatch 2 získaly ocenění Nejlepší z CES 2020
Inteligentní hodinky HONOR MagicWatch 2 získaly ocenění Nejlepší z CES 2020

Las Vegas 14. ledna 2020 (PROTEXT/PRNewswire) -

Značka HONOR byla vydavatelskou společností IDG zařazena mezi 15 nejlepších světových značek smartphonů roku

Globální technologická značka HONOR dnes oznámila získání řady ocenění mezinárodními médii a organizacemi na veletrhu CES 2020, která svědčí o jejich nejlepších výrobcích ve své třídě, solidnímu obchodnímu výkonu, špičkových technologiích a mezinárodním uznání značky.

Inteligentní hodinky HONOR MagicWatch 2, inteligentní a zdravotní asistent druhé generace značky se 14denní výdrží baterie, získaly od předních mezinárodních médií Android Headlines, PocketNow a Ubergizmo ocenění Nejlepší z CES 2020. HONOR Band 5 Sport, náramek „fitness tracker" typu vše v jednom, také na veletrhu CES 2020 získal ocenění Spotlight Award od publikace Android Authority jako jeden z nejlepších tipů letošního veletrhu CES.

Značka HONOR byla také společností IDG zařazena mezi 15 nejlepších světových značek smartphonů roku a oceněna jako Globální značka inovačních průlomů smartphonů 5G, a to díky své průkopnické inovaci v oblasti technologie 5G.

Značka HONOR zaznamenala v roce 2019 na svých zahraničních trzích výrazný růst a podle společnosti IDC dosáhla meziročního růstu dodávek smartphonů o 21 % pouze v prvních třech čtvrtletích[1]. Značka HONOR, podporovaná svou úspěšnou a vizionářskou strategií 1+8+N IoT, zaznamenala ve stejném období neuvěřitelný meziroční nárůst dodávek nositelných zařízení o 1333 %[2]. Značka si na klíčových trzích nadále upevňovala pozici lídra. V Rusku společnost HONOR získala 25% podíl na trhu[3].

„Je nám ctí, že jsme byli společností IDG oceněni jako jedna z nejlepších značek v oboru. Toto ocenění zdůrazňuje úspěch naší strategie 1+8 +N, která si klade za cíl vybudovat ekosystém integrovaných inteligentních produktů a vydláždit cestu pro opravdovou propojenou společnost. HONOR bude i nadále hnací silou inovací v tomto odvětví a bude hrát klíčovou roli při akceleraci vývoje technologie 5G a inteligentního bydlení," řekl George Zhao, prezident společnosti HONOR.

S výhledem do roku 2020 a dále se společnost HONOR bude věnovat vytváření dalších oceňovaných a průkopnických technologií v oblasti počítačů, nositelných zařízení, inteligentního audia a inteligentních obrazovek. Sledujte příchod dalších překvapení od značky HONOR.

O značce HONOR

HONOR je přední světovou značkou smartphonů. Tato značka vznikla s cílem uspokojovat potřeby generace z přelomu tisíciletí prostřednictvím nabídky výrobků optimalizovaných pro internet, které svým uživatelům nabízí skvělé možnosti, podporují akčnost a kreativitu a umožňují jim plnit si své sny. Díky tomu se značka HONOR odlišuje od ostatních a sama naplňuje svůj slogan statečnosti v tom smyslu, že dělá věci jinak a snaží se zákazníkům nabízet jenom ty nejmodernější technologie a inovace.

Více informací naleznete na webových stránkách www.hihonor.com nebo nás sledujte na:

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/honorglobal

[1] Zpráva IDC, Q1-Q3 2019

[2] Zpráva IDC, Q1-Q3 2019, na základě růstu prodeje chytrých hodinek a náramků HONOR

[3] Zpráva IDC, listopad 2019

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1075449/HONOR_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1075451/HONOR_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1075450/HONOR_3.jpg

KONTAKT: Eliza Cheung, +852-2963-5683, Eliza.Cheung@bcw-global.com

PROTEXT

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 30°C

Celá předpověď