Inteligentní mikrovlnná trouba Toshiba se schopností propojení se systémy Amazon Alexa a Google Home debutuje na veletrhu CES 2020

foto
Toshiba Smart Microwave With Ability to Pair with Amazon Alexa and Google Home Debuts at CES 2020

Las Vegas 13. ledna 2020 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Toshiba vstoupila do nové éry technologií inteligentních kuchyní s revoluční inteligentní mikrovlnnou troubou. Tato mikrovlnná trouba byla představena na stáncích společností Google a Amazon během veletrhu CES 2020 v Las Vegas v Nevadě a představuje pro společnost Toshiba milník v oblasti využití technologie IoT v chytré domácnosti.

Inteligentní mikrovlnná trouba Toshiba integruje nejmodernější technologii hlasového ovládání a vytváří všestranného kuchyňského pomocníka, který vyhovuje každodenním potřebám vaření. Díky možnosti spárování se systémy Amazon Alexa nebo Google Home mohou uživatelé pro maximální pohodlí ovládat inteligentní mikrovlnnou troubu Toshiba pomocí přirozených hlasových příkazů a navigací bez použití rukou.

„Inteligentní domácnosti jsou nejnovějším technologickým trendem", řekl Dr. Scott Sun z Technologického institutu Massachusetts (MIT) v USA, hlavní technolog divize Microwave Oven Overseas společnosti Toshiba. „V souvislosti se vzestupem technologií IoT a AI se budeme držet našeho přístupu založeného na inovacích a budeme i nadále poskytovat vysoce kvalitní a bezpečné výrobky pro domácnosti po celém světě".

Nejnovější mikrovlnná trouba společnosti Toshiba je vybavena řadou funkcí pro inteligentní domácnost, navržených pro intuitivní a bezproblémové domácí vaření. Díky kompatibilnímu inteligentnímu reproduktoru, jako je Amazon Echo, lze hlasové příkazy použít ke spuštění, pozastavení a zastavení ohřevu nebo ke stanovení doby vaření. Uživatelé vydají příkaz a mikrovlnná trouba se začne znovu zahřívat, přičemž použije odpovídající nastavení výkonu a času. Mikrovlnná trouba má také vyhrazené hlasové příkazové tlačítko, které mohou uživatelé stisknout, a poté sdělit mikrovlnné troubě, jak dlouho by chtěli jídlo ohřívat.

Kromě hlasového ovládání má mikrovlnná trouba jednoduchou klávesnici, více různých úrovní výkonu a funkci dětského zámku. Je také uživatelsky přívětivá: uživatelé jednoduše zapojí mikrovlnnou troubu, připojí se k internetu pomocí své aplikace chytré domácnosti a poté požádají své zařízení chytré domácnosti o spuštění mikrovlnné trouby.

Mikrovlnné trouby společnosti Toshiba byly zkonstruovány na základě zásad vědecké a technologické inovace v souladu s přísnými normami kontroly kvality. V očekávání trendu inteligentních domácností společnost Toshiba pokračuje v zavádění nejmodernějších technologií do mikrovlnných trub, aby světovým uživatelům poskytovala v průběhu let vylepšený zážitek.

Toshiba Smart Microwave With Ability to Pair with Amazon Alexa and Google Home Debuts at CES 2020

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1064933/CES_TOSHIBA_1.jpg

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1065241/Midea_Toshiba_Microwave_Amazon_Alexa.jpg

KONTAKT: Lucian He (China), +86-138-2555-2331, lucian.he@midea.com; Stephen Bodnarchuk (USA), Stephen.bodnarchuk@midea.com, 201-406-2793

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 30°C

Celá předpověď