Klub Manchester City oznamuje nové globální partnerství s gigantem v oblasti domácích spotřebičů, společností Midea

foto Fotbalový klub Manchester City oznámil nové globální partnerství se světovým výrobcem domácích spotřebičů, společností Midea.
Fotbalový klub Manchester City oznámil nové globální partnerství se světovým výrobcem domácích spotřebičů, společností Midea.

Fo-šan (Čína) 8. ledna 2020 (PROTEXT/PRNewswire) - Omar Berrada, provozní ředitel klubu Manchester City, přivítal společnost Midea v rodině City a řekl: "Při vstupu do druhé poloviny sezony jsme velmi rádi, že jsme se spojili s tak přední značkou, jako je Midea, která na nás udělala dojem svými výsledky a ambicemi. Spojení s organizacemi, které sdílejí podobnou filozofii a přístup k inovacím, je pro nás důležité a jsme nadšeni, že došlo k uzavření tohoto partnerství".

Společnost Midea bude v nadcházejících měsících zviditelněna na stadionu Etihad v klíčových zápasech prostřednictvím integrovaného brandingu a aktivit. Gigant v oblasti domácích spotřebičů také plánuje vyvinout inovativní digitální kampaň pro zbytek sezony 2019/2020.

Brando Brandstaeter, ředitel pro značku a komunikaci divize mezinárodního obchodu společnosti Midea, uvedl: "Midea je pravděpodobně jednou z největších společností, jejichž působení si mnoho spotřebitelů na celém světě právě začalo uvědomovat, a s pomocí klubu City se snažíme učinit velký krok vpřed. Midea je obrovská, nabízíme jeden z nejkomplexnějších sortimentů na světě v oboru domácích spotřebičů. Správného partnera jsme hledali po dobu 2 let a jsme rádi, že jsme našli perfektní shodu s klubem Manchester City, organizací, která sdílí naši filozofii v tom, že usiluje o maximální spokojenost svých příznivců. Ve společnosti Midea věříme v poskytování překvapivě přátelských řešení s přístupem zaměřeným na zákazníka a řešení problémů, zatímco klub City nabízí svým globálním fanouškům více než jen 90 minut atraktivního fotbalu na hřišti. Sdílíme stejné hodnoty nejen ve snaze o vítězství, ale o smysluplné vítězství. Jsme si jisti, že synergie mezi oběma značkami nás dovede na zcela novou úroveň".

Pro další informace kontaktujte:

Emily Oliver, Emily.Oliver@cityfootball.com, +44 7720 342 124

Brando Brandstaeter, Brando.Brandstaeter@Midea.com, +86 186 8822 8676

O fotbalovém klubu Manchester City

Manchester City FC je anglický klub fotbalové Premier League, který byl původně založen v roce 1880 jako St Mark's West Gorton. Klub oficiálně přijal název Manchester City FC v roce 1894 a od té doby vyhrál evropský Pohár vítězů pohárů, šest anglických titulů včetně čtyř v Premier League (2012, 2014, 2018, 2019) a šest klubových pohárů FA. Manchester City FC je jedním z osmi klubů, které tvoří City Football Group, a mezi sesterské kluby patří New York City FC a Melbourne City FC.

Pod vedením trenéra Pepa Guardioly, jednoho z nejčastěji oceněných manažerů světového fotbalu, hraje klub domácí ligu a Ligu mistrů UEFA na stadionu Etihad, velkolepé aréně pro 55.000 diváků, která je domovem klubu City od roku 2003. Dnes stadion leží na rozšířeném kampusu Etihad, který také zahrnuje Fotbalovou akademii klubu City, nejmodernější zařízení pro školení a rozvoj mládeže v centru východního Manchesteru. Fotbalová akademie klubu City se stadionem Academy Stadium o kapacitě 7000 míst je také místem, kde každodenně trénuje ženský fotbalový klub Manchester City a klub Elite Development Squad a kde tyto týmy hrají své domácí soutěžní zápasy.

O společnostech Midea a Midea Group

Midea je jednou z více než 10 značek v oboru domácích spotřebičů skupiny Midea Group - přední globální společnosti v oblasti špičkových technologií, které na žebříčku společností Global Fortune 500 v roce 2019 patřilo 312. místo. Obchodní činnost skupiny Midea Group přesahuje oblast domácích spotřebičů a zahrnuje obchodní pilíře, jako jsou systémy HVAC, robotika a automatizace, inteligentní domácnost a internet věcí, jakož i inteligentní logistika a komponenty. Všechny firmy skupiny Midea Group usilují o jedno krédo: #HumanizingTechnology (humanizace technologií).

Značka Midea Home Appliances nabízí jeden z nejkomplexnějších sortimentů na světě v oboru domácích spotřebičů se specializací na úpravu vzduchu (komerční a obytná klimatizační řešení), chlazení, prací spotřebiče, velké kuchyňské spotřebiče, malé kuchyňské spotřebiče, vodní spotřebiče, péči o podlahy a osvětlení.

Společnost Midea věří v poskytování překvapivě přátelských řešení s přístupem zaměřeným na zákazníka a řešení problémů. Vynakládá maximální úsilí pro budoucnost a neustále zkoumá a vynalézá, aby vyhověla neustále se měnící poptávce našich zákazníků.

Midea je, mezi jinými, Největší světový výrobce domácích spotřebičů[1], Nejlepší světová značka v oblasti úpravu vzduchu[2], Největší výrobce velkých spotřebičů[3] a Největší světová značka v oblasti malých kuchyňských spotřebičů[4].

Společnost Midea se 34 globálními výrobními centry a více než 150.000 zaměstnanci ve více než 200 zemích a oblastech vygenerovala v roce 2018 roční příjem přesahující 39,5 miliardy USD. 28 světových inovačních center společnosti Midea a silný závazek k výzkumu a vývoji doposud vedly k více než 50.000 schválených patentů.

https://www.midea-group.com/Our-Businesses/home-appliances/midea

https://www.midea-group.com/NewsRoom/News/ManchesterCityPartnership

[1] "Midea - Nejlepší světový výrobce domácích spotřebičů"

Zdroj: Euromonitor International Limited; domácí spotřebiče 20 ed, domácí spotřebiče definované tak, aby zahrnovaly výrobu myček nádobí / chladicích zařízení / domácích pracích spotřebičů / velkých kuchyňských spotřebičů / mikrovlnných trub / klimatizace, objem výroby v jednotkách, údaje z roku 2019.

[2] "Midea - Nejlepší světová značka v oblasti úpravy vzduchu"

Zdroj: Euromonitor International Limited; domácí spotřebiče 20 ed, objem maloobchodního prodeje v jednotkách, údaje z roku 2019.

[3] "Midea - Největší světový výrobce velkých spotřebičů"

Zdroj: Euromonitor International Limited; domácí spotřebiče 20 ed, dle definice kategorie velkých spotřebičů, objem výroby v jednotkách, údaje z roku 2019".

[4] "Midea - Největší světová značka v oblasti malých kuchyňských spotřebičů"

Zdroj: Euromonitor International Limited; domácí spotřebiče 20 ed, dle definice kategorie malých kuchyňských spotřebičů, objem maloobchodního prodeje v jednotkách, údaje z roku 2019.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1062474/Midea_partners_with_Manchester_City.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 30°C

Celá předpověď