Společnost CleverTap představí video seriál „Inspirující ženy"

foto

Mountain View (Kalifornie) 7. ledna 2020 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední společnost v oblasti zapojení a udržení uživatelů před Mezinárodním dnem žen přibližuje ženy ve vedoucích pozicích v technologických společnostech

Společnost CleverTap, přední platforma s umělou inteligencí pro zákaznický životní cyklus a udržení zákazníků, oslavuje úspěch ženských vedoucích pracovnic v technologických společnostech novou video kampaní „Inspiring Women" (Inspirující ženy). V rámci Mezinárodního dne žen 8. března 2020 bude seriál přibližovat příběhy, cesty, neúspěchy a poznatky třinácti dnešních žen ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu a představí jejich úspěchy, aby povzbudily a inspirovaly další profesionální ženy. První rozhovor série zahrnuje Heather Redling, vedoucí marketingu společnosti LEGOLAND Dubai, a od dnešního dne jej lze najít na webových stránkách CleverTap.

V posledních letech bylo dosaženo pokroku v oblasti posilování postavení žen, ale stále je třeba vyvíjet více úsilí. Mezinárodní den žen se koná každoročně 8. března s cílem zvýšit povědomí o rovnosti a poskytnout příležitost k zamyšlení nad rovností žen a mužů a obhajovat všechny ženy. Seriál „Inspirující ženy" představený společností CleverTap si klade za cíl posílit postavení žen v technologii prostřednictvím efektivních videí, které se budou objevovat každý týden před Mezinárodním dnem žen.

„Podle nedávné zprávy společnosti PwC je pouze pět procent žen v oblasti technologií ve vedoucích funkcích," uvedla Almitra Karnik, ředitelka pro marketing společnosti CleverTap. „Technický průmysl může udělat více pro podporu, povzbuzení a motivaci žen ve vedení. Seriál „Inspirující ženy" je jedním malým krokem, který nám umožňuje oslavovat současné ženy ve vedoucích pozicích a zároveň inspirovat ženské lídry budoucnosti".

Seriál „Inspirující ženy" společnosti CleverTap je v souladu s iniciativou IWD 2020 - „rovný svět je efektivní svět" - a zaměřuje se na budování světa s rovností pohlaví prostřednictvím oslav ženských úspěchů, zvyšování povědomí o předsudcích a boje za rovnost. Videokonference zahrnují rozhovory s vizionářkami, které mají vedoucí postavení v marketingové sféře, včetně jejich cest, kariérních postupů a nahlédnutí do současného stavu odvětví:

 • Heather Redling, ředitelka pro marketing, LEGOLAND Dubai
 • Olga Andrienko, ředitelka pro globální marketing, SEMrush
 • Puna Virji, hlavní manažerka pro zapojení zákazníků, Microsoft
 • Meera Iyer, ředitelka pro marketing, Medlife.com
 • K Sudha, viceprezidentka - Client Leader, MindShare
 • Mohita Nagpal, viceprezidentka pro marketing, Hiver
 • Namrata Balwani, tisková mluvčí, marketing, digitální relace, ředitelka pro zkušenosti zákazníků, vedoucí digitální transformace, mentorka pro startupy, Visiting Faculty
 • Claire Drumond, ředitelka pro strategii obsahu, Atlassian
 • Kriti, zakladatelka a generální ředitelka, DUbeat
 • Amy Bishop, majitelka a poradkyně v oblasti digitálního marketingu, Cultivative
 • Shafika Houcine, ředitelka pro marketing a digitální relace, OSN
 • Almitra Karnik, ředitelka pro marketing, CleverTap
 • Benu Aggarwal, prezidentka a zakladatelka, Milestone, Inc.

Nové rozhovory budou zveřejňovány každý týden na webových stránkách společnosti CleverTap: clevertap.com/inspiringwomen, kde diváci mohou sdílet komentáře a psát dotazy.

O společnosti CleverTap

Společnost CleverTap je přední platforma pro zapojení a udržení zákazníků, která pomáhá značkám maximalizovat hodnotu životnosti uživatele. Více než 8000 uživatelských značek na celém světě, včetně společností Vodafone, Star, Sony, Discovery, Fandango LATAM, Carousell a Gojek, důvěřuje společnosti CleverTap, že jim pomůže zlepšit zapojení a udržení uživatelů a tím zvýšit dlouhodobé příjmy. Společnost CleverTap je podporována předními společnostmi v oblasti rizikového kapitálu, včetně Sequoia India, Tiger Global Management, Accel a Recruit Holdings a provozuje činnost z kanceláří v San Franciscu, Seattlu, Londýně, Singapuru a Bombaji. Pro více informací navštivte webové stránky clevertap.com nebo společnost sledujte na sítích LinkedIn a Twitter.

Kontakty:

Charles Orlando

CleverTap

424-425-4384

press@clevertap.com

Dana Gomez

Walt & Company

408-369-7200

dgomez@walt.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/559274/CleverTap_Logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 30°C

Celá předpověď