Kompletní řada invertorových tepelných čerpadel PHNIX R32 s technologií EVI pro vytápění domů bude představena ve východní Evropě

foto V uplynulém roce byly řady investorových tepelných čerpadel PHNIX R32 EVI úspěšně zavedeny v severských zemích, Dánsku a Švédsku. (PRNewsfoto/PHNIX)
V uplynulém roce byly řady investorových tepelných čerpadel PHNIX R32 EVI úspěšně zavedeny v severských zemích, Dánsku a Švédsku. (PRNewsfoto/PHNIX)

Kanton 4. prosince 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - "Na základě úspěšného zavedení invertorových tepelných čerpadel pro vytápění domu R32 EVI ve východní Evropě bude společnost PHNIX se svými klíčovými evropskými partnery intenzivně propagovat všechny produktové řady čerpadel PHNIX R32," uvedl Jab Fan, ředitel divize vytápění domů společnosti PHNIX, který se právě vrátil z návštěvy obchodních partnerů ve východní Evropě.

"Do konce listopadu letošního roku vzrostly meziročně dodávky tepelných čerpadel pro vytápění domů PHNIX ve východní Evropě o více než 40 %. Nyní společnost PHNIX plánuje na podporu rozvoje trhu partnerů lokální představování celé řady R32. Nový výroční systém PHNIX Fresh Air ERV je také v tomto plánu," dodal Jab Fan.

O invertorovém tepelném čerpadle PHNIX R32 s technologií EVI

Úspěšné zavedení v severní Evropě

V uplynulém roce byly řady investorových tepelných čerpadel PHNIX R32 EVI úspěšně zavedeny v severských zemích, Dánsku a Švédsku. V severské zimě při okolní teplotě -25 °C dosahuje výstupní teplota jednotky PHNIX 55 °C. Uživatelé prokázali, že řada PHNIX R32 je při vytápění domácností stabilní a funguje spolehlivě.

Třída účinnosti A++ +

Při dosažení teploty vody 60 °C na výstupu, nejvyšší úrovně podle certifikované laboratoře PHNIX, může jednotka efektivně pracovat prostřednictvím podlahového vytápění, ventilátorových cívek nebo radiátorů pro vytápění či chlazení a dodávat teplou vodu. Když se cílová teplota blíží nastavené hodnotě, jednotky běží na nižší frekvenci, což značně šetří energii. Série dosahuje třídy účinnosti A +++, nejvyšší úrovně energetické účinnosti, která je nyní uváděna na energetických štítcích v Evropě.

Nový dálkový ovladač 4G-DTU PHNIX

Řada čerpadel PHNIX R32 HeroPlus s modulem 4G-DTU uvnitř ovládací desky se automaticky připojuje k internetu prostřednictvím mobilní sítě 4G. Všechna data tepelného čerpadla mohou být přenesena do cloudu (na server), technici a uživatelé mohou snadno řídit tepelné čerpadlo a kontrolovat provozní stav jednotky.

O společnosti PHNIX

Společnost PHNIX je jako přední výrobce tepelných čerpadel v Číně mezinárodním podnikem specializujícím se na výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel a řešení pro úsporu energie. Téměř 50 % produktů PHNIX se exportuje do Evropy, Severní Ameriky a na dalších zahraniční trhy. Více informací o společnosti PHNIX a jejích produktech naleznete na webových stránkách www.phnix-e.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1038537/PHNIX_heat_pump.jpg

KONTAKT: John Zhu, +86-20-3906-7742, john_zhu@phnix.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

31°C

Dnes je neděle 9. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 31°C

Celá předpověď