Chcete zdravě bydlet? Nejúčinnější nano nátěry FN pomáhají zlepšovat prostředí v rodinách s nemocnými dětmi

foto

Praha 2. prosince 2019 (PROTEXT) - Funkční nátěry FN(R) slouží pro zkvalitnění vzduchu vnitřního prostředí v budovách.

Čistí vzduch od škodlivých látek a alergenů, zápachů a mastných mikro kapének. Ochraňují před přenosem nákaz, virů a bakterií. Vytvářejí aktivní hygienické povrchy poskytující dlouhodobou permanentní ochranu proti usazování mikroorganismů a jejich přemnožení.

To vše nás vedlo k tomu, že jsme chtěli cíleně pomoci na místech, kde je to nejvíce potřebné.

Oslovili jsme obecně prospěšnou společnost Život dětem, jejímž posláním je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé ČR, které se ocitnou v obtížné životní situaci. Jednali jsme s paní ředitelkou MgA Mariou Křepelkovou, která vytipovala pět rodin s dětmi, které by nejvíce ocenily ve svých domovech naši technologii FN NANO(R).

Většinou se jednalo o děti postižené cystickou fibrózou, ale i trpící syndromem krátkého střeva anebo spinální svalovou atrofií.

Spojili jsme síly tří společností dohromady, abychom mohli každý svým dílem přispět a pomoci těmto rodinám. Naše společnost FN-NANO s.r.o. poskytla podkladový nátěr a dále vlastní funkční nátěr FN(R)3. Společnost ZdravéProstory.CZ tyto nátěry u jednotlivých rodin aplikovala a společnost NBB Bohemia s.r.o. dodala potřebná aktivační světla.

Interiéry stačí vymalovat naším fotokatalytickým funkčním nátěrem FN(R), nasvítit jej UVA světlem a vnitřní prostředí se stane čistším a zdravějším. Rodiny tak získaly vysoce efektivní, bezporuchovou, ekologickou, nehlučnou a ekonomicky úspornou čističku vzduchu.

Co všechno nano nátěr opravdu dokáže:

  • likviduje plísňové spory, alergeny, vč. exkrementů roztočů ve vzduchu,
  • odstraňuje i velmi nízké koncentrace alergenů a toxických látek,
  • výrazně snižuje riziko přenosu infekčních chorob,
  • likviduje zápachy a výpary z kuchyně,
  • výrazně snižuje usazování mastnoty.

Jedná se o ekologické řešení - bez chemie, fungující na čistě fyzikálním efektu s již 10letou prověřenou praxí, studiemi a s českým patentem.

Velmi rádi jsme pomohli alespoň touto formou rodinám co možná nejvíce zmírnit potíže, které mohou vyvolávat právě nečistoty v ovzduší.

Tento vyšší standard zdravého bydlení můžeme mít všichni. Dnes k tomu stačí opravdu málo díky firmě FN-NANO s.r.o..

Tiskovou zprávu vydala společnost FN-NANO s.r.o.

Pro více informací se obracejte na: fn@fn-nano.com nebo

Blanka Zajíčková, e-mail: zajickova@fn-nano.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

22°C

Dnes je neděle 20. září 2020

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď