Magazín HrejGolf.cz chce přibližovat golfový sport širší veřejnosti

foto

Praha 2. prosince 2019 (PROTEXT) -

Počátkem prosince začíná vycházet nový golfový magazín HrejGolf.cz. Svým přístupem chce propojovat golfovou komunitu hráčů, klubů a prodejců s širší veřejností zahrnující rodiny a přátele golfistů a být marketingovou platformou podporující aktivity golfových klubů a výrobců.

"Chceme přiblížit golf i lidem, kteří ho zatím nehrají a mají o něm zkreslené informace, nebo je třeba ani nenapadlo, že navzdory zavedeným představám je to sport doslova pro celou rodinu," říká Pavel Daniel, šéfredaktor magazínu HrejGolf.cz.

Magazín tak spojuje seriózní zpravodajství o golfovém dění s radami pro začínající hráče i nové zájemce o sport. Součástí obsahu je i lifestylová sekce přibližující zajímavé osobnosti i jednotlivé hráče, oborové trendy a novinky v nabídce golfového vybavení, módy či nabídky jednotlivých golfových hřišť. Nechybí ani rubrika představující golf jako sázkové příležitosti.

Zakladatelem projektu a šéfredaktorem je zkušený golfový hráč Pavel Daniel. Ten hraje aktivně golf od roku 2004. Ke spuštění projektu ho inspirovalo to, že v českém internetovém prostředí chyběly dostupné informace o tom, jak "ideálně" hrát domácí golfová hřiště, jak rychle odstraňovat herní chyby, aby měl golfista ze hry radost a také to, co aktuálního se děje v domácích klubech.

Vydavatelem portálu HrejGolf.cz je marketingová flotila e.vox, spol. s r. o., která se už od roku 2001 věnuje poskytování služeb v oblasti marketingové komunikace a tvorbě obsahu. Webová podoba magazínu je výsledkem práce kolegy Jardy Jiráka.

Pro více informací kontaktujte, prosím:

Pavel Daniel, šéfredaktor, mail pavel.daniel@hrejgolf.cz

Zdeněk Fekar, obchodní ředitel, mail zdenek@evox.space

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

12°C

Dnes je neděle 27. září 2020

Očekáváme v 15:00 14°C

Celá předpověď