Náhled do budoucnosti zdravotnictví s umělou inteligencí - SonoScape na výstavě Medica 2019

foto Náhled do budoucnosti zdravotnictví s umělou inteligencí - SonoScape na výstavě Medica 2019
Náhled do budoucnosti zdravotnictví s umělou inteligencí - SonoScape na výstavě Medica 2019

Düsseldorf (Německo) 29. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost SonoScape jako jeden z předních poskytovatelů lékařských ultrazvukových a endoskopických řešení představila své nejnovější produkty a technologie na největší světové lékařské výstavě Medica: první echoendoskop EG-UR5 (endoskopický ultrazvuk), nový světelný zdroj 4-LED a technologii SFI/VIST pro endoskopii HD550 a nový ultrazvukový systém P60.

Budoucnost medicíny je zde, na výstavě Medica: návštěvníci mohou vidět lehkého zdravotnického robota, který chirurgovi pomáhá provádět minimálně invazivní, vysoce přesné operace a zároveň snížit zatížení zdravotnického personálu v co největší míře.

EG-UR5

Společnost SonoScape kombinuje svá dvě nejsilnější know-how v oblasti sonografie a endoskopie a představuje svůj první echoendoskop EG-UR5. Systém je dodáván se špičkovými endoskopickými systémy společnosti SonoScape a s prémiovým barevným Dopplerovým ultrazvukovým snímačem S60. Echoendoskop EG-UR5, skutečně to „nejlepší ze dvou světů", je zlatým klíčem k odemčení moderní endoskopické ultrazvukové oblasti. SonoScape je jednou z mála světových značek a první z Číny, která na trhu představila endoskopický ultrazvukový systém certifikovaný EU.

Světelný zdroj 4-LED pro endoskopii

Divize endoskopie společnosti SonoScape udržuje své neuvěřitelně rychlé tempo vývoje produktů a představila světelný zdroj 4-LED, HD550. Tato technologie poskytuje znatelně vylepšený jas s ještě detailnějším obrazem při bílém světlu a také v chromoendoskopických režimech SFI/VIST, čímž splňuje všechny klíčové požadavky na kvalitní optickou diagnostiku.

Barevný dopplerovský systém P60

Ultrazvukový systém P60 rozšiřuje své stávající inteligentní funkce z gastrointestinální (GI) na holistickou péči o ženy: od plánování rodiny, těhotenské biometrie a vizualizace po zdraví prsů a pánve. Díky silné platformě Wis+ je systém P60 navržen tak, aby poskytoval lepší informace pro diagnózu a zvýšenou efektivitu.

Na semináři konaném během výstavy Medica lékaři z Německa a Španělska chválili systém P60 pro jeho zobrazovací kvalitu a inteligentní funkce, což opět zdůraznilo vizi společnosti SonoScape: přinést světu lepší zdravotní péči a zlepšit ji pro lékaře a pacienty prostřednictvím jedinečného závazku k odbornosti, inovacím a službám.

O společnosti

Společnost SonoScape, založená v roce 2002 v čínském Šen-čenu, se zavázala „Pečovat o život prostřednictvím inovací" prostřednictvím poskytování ultrazvukových a endoskopických řešení a prvotřídních služeb. Společnost v současnosti provozuje sedm středisek výzkumu a vývoje v Šen-čenu, Šanghaji, Harbinu, Wu-chanu, Tokiu, Silicon Valley a Seattlu. Společnost SonoScape, která se řadí mezi 10 největších ultrazvukových značek na světě, ročně reinvestuje 18 % svých výnosů do výzkumu a vývoje. V blízké budoucnosti plánuje představení dalších pokročilých produktů.

Yuechen Liu

+86-755-2672-2890

liuyuechen@sonoscape.net

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1035063/SonoScape.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

12°C

Dnes je neděle 27. září 2020

Očekáváme v 13:00 12°C

Celá předpověď