Společnost Hikvision poskytla moskevské zoo ke sledování pand kamery s velkým rozlišením

foto Společnost Hikvision poskytla moskevské zoo ke sledování pand kamery s velkým rozlišením (PRNewsfoto/Hikvision)
Společnost Hikvision poskytla moskevské zoo ke sledování pand kamery s velkým rozlišením (PRNewsfoto/Hikvision)

Chang-čou (Čína) 28. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost Hikvision, přední světový poskytovatel inovativních bezpečnostních produktů a řešení, má čest sponzorovat 20 kamer moskevského zoo pro pozorování a výzkum pandy velké. Slavnostní předání daru se konalo v moskevské zoo 21. listopadu. Tiskové konference se zúčastnili ředitelka moskevské zoo Světlana Akulova a prezident společnosti Hikvision pro Rusko a Společenství nezávislých států (CIS) Libbo Feng, kteří také navštívili pandy.

Před šesti měsíci přijely pandy Dingding a Ruyi do moskevské zoo. V současné době rostou velmi dobře a zcela se zde přizpůsobily novému domovu. Starali se o ně nejen o chovatelé, ale získaly si také přízeň tisíců Rusů. Pandy přichází každý den navštívit velký počet návštěvníků. Pro pohodlí milovníků pandy zoologická zahrada v Moskvě zahájila také online vysílání ke sledování pand.

„Počet diváků sledujících online vysílání, které bylo zahájeno v červenci, čítá téměř milion osob a každý den počet návštěv roste. Předchozí kamery nainstalované v pavilonu však v noci nemohly poskytovat video a barevný obraz s vysokým rozlišením. Dnes takovou možnost díky našim kolegům ze společnosti Hikvision máme. Některé staré kamery jsme již nahradili moderními a nyní mohou nejen návštěvníci moskevské zoo, ale i internetoví návštěvníci z celého světa sledovat naše úžasné děti, pandy Ruyi a Dingding, dokonce i v noci. Děkujeme našim čínským partnerům za tuto příležitost," uvedla Svetlana Akulova.

Podle jejích slov nové kamery také umožní zoologům pozorovat pandy v noci a zaznamenávat jakékoli změny v jejich chování, což má velký význam pro výzkum, zachování a reprodukci tohoto jedinečného druhu.

V rámci ceremoniálu předání daru bylo novými kamerami pro živé vysílání zachyceno vyšetření pand chovatelem. Lidé z celého světa mohli vidět, jak Ruyi komicky šplhá na váhu, vystavil své zuby k prohlídce a beze strachu natáhl nohu pro odběr krve - všechny tyto skvělé záběry jsou také k dispozici online.

„Pandy velké jsou velmi přátelská a mírumilovná zvířata a jsou jedním z hlavních symbolů Číny a jsou často spojovány s důvěrou, jemností a harmonií. Společnost Hikvision se zavazuje tyto hodnoty rozvíjet v našem podnikání. Společně s poskytovatelem cloudových služeb společností Trassir, která pomáhá organizovat vysílání, jsme rádi, že velké množství lidí má příležitost seznámit se s pandami Ruyi a Dingding a že můžeme pomoci zajistit jejich ochranu pomocí našich špičkových technologií," řekl Libbo Feng.

Stojí za zmínku, že nainstalované kamery zahrnují nejmodernější kameru ColorVu. Díky její inovativní technologii budou milovníci pandy z celého světa moci sledovat zvířata online ve vysokém rozlišení a barvě 24 hodin denně! Nyní se návštěvníci mohou dozvědět více o nočních aktivitách pandy.

Společnost Hikvision se zavázala chránit životní prostředí a aktivně podporuje mezinárodní projekty a iniciativy na ochranu vzácných zvířat. Hikvision využívá inovativní produkty a řešení k podpoře environmentálního výzkumu, environmentálních iniciativ a bohaté biologické rozmanitosti. Letos byly v oblasti Amur nainstalovány kamery Hikvision v hnízdech čápů východních, jednoho z nejvzácnějších ptáků na ruském Dálném východě. Díky kamerám byli ornitologové a online publikum svědky narození 14 čápů a okamžiku, kdy provedli svůj první let.

O společnosti Hikvision

Společnost Hikvision je předním světovým poskytovatelem bezpečnostních produktů a řešení. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle ve výzkumu a vývoji vyrábí Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj dosah i na inteligentní domácí technologie, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty Hikvision také poskytují výkonnou obchodní inteligenci pro koncové uživatele, což může umožnit efektivnější provoz a větší komerční úspěch. Společnost Hikvision, která se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů, vyzývá partnery, aby využívali mnohé zdroje kybernetické bezpečnosti, které Hikvision nabízí, včetně centra Hikvision Cybersecurity Centre. Další informace naleznete na webových stránkách www.hikvision.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1036546/Panda_banner_Hikvision.jpg

KONTAKT: Kevin Chen, +86-18100195131, chensi9@hikvision.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

12°C

Dnes je neděle 27. září 2020

Očekáváme v 13:00 12°C

Celá předpověď