Premiéra pohádkového megahitu Ledové království 2 míří do České republiky. První promítání proběhne exkluzivně v multikině Centra Černý Most

foto

Praha 8. listopadu 2019 (PROTEXT) - Pokračování jedné z nejúspěšnějších pohádek poslední dekády, snímek Ledové království 2, přichází do českých kin ve druhé polovině listopadu. Světovou premiéru má dlouho očekávaná filmová novinka už dnes. Tu českou hostí ve středu 20. listopadu exkluzivně Centrum Černý Most. Na motivy oblíbeného příběhu zde vyroste také oficiální Disney Frozen 2 interaktivní zóna pro děti.

S pokračováním veleúspěšného muzikálového příběhu Ledové království 2 přichází studio Walt Disney šest let po uvedení prvního dílu. Ten se krátce po své premiéře stal jednou z nejoblíbenějších a komerčně nejúspěšnějších "disneyovek" v historii. Snímek získal dva Oscary v kategoriích nejlepší originální píseň a nejlepší celovečerní animovaný film.

Česká premiéra Ledového království 2

Ledové království čeká na fanoušky i v Praze. Díky spolupráci Centra Černý Most s distributorem filmu, společností Falcon, proběhne neveřejná česká premiéra pohádky Ledové království 2 exkluzivně právě ve zdejším multikině CineStar.

100 lístků na premiéru ale prostřednictvím soutěže uvolní Centrum Černý Most také pro veřejnost. Zapojit se do soutěže lidé mohou v termínu od 11. do 17. listopadu na facebookovém profilu Centra Černý Most. Kromě pohádkového zážitku se tak výherci budou moci setkat i s řadou českých celebrit a známých osobností.

Běžné promítání snímku pak v multikině startuje hned následující den - ve čtvrtek 21. listopadu.

Ledové království nejen na plátně

Centru Černý Most se navíc podařilo získat výhradní práva ke zbudování oficiální Disney Frozen 2 dobrodružné interaktivní zóny. Zejména nejmenší návštěvníci tak jistě ocení, že se do pohádkového ledového světa podívají nejen na plátně.

"Zónu Ledové království 2 otevřeme 21. listopadu, kdy snímek oficiálně vstoupí do kin. Muzikálovou pohádku pak budeme v kině promítat až do konce roku. Mimo to bude pro zákazníky již tradičně připraveno kluziště, takže ‚ledový‘ zážitek lidem nabídneme se vším všudy,“ upřesňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Dobrodružná cesta na sever i do minulosti

Na velký úspěch má zaděláno i druhé pokračování zimního příběhu. Jen první trailer filmu Ledové království 2 zhlédlo v prvních 24 hodinách přes 116 milionů diváků. Ústřední pětice postav se nemění. Královna Elsa, její sestra Anna, sněhulák Olaf, ledař Kristoff a sob Sven se opět vydají na nebezpečnou výpravu plnou kouzel a dobrodružství. A ačkoliv se v čase posune děj druhého dílu pohádky do budoucnosti, významně do zápletky promluví i dávná minulost hlavních hrdinů. Cílem dobrodružné výpravy by totiž měla být odpověď na otázku, proč a jak získala Elsa své magické schopnosti.

Obsazení se nemění ani v případě českého dabingu. Herec Václav Kopta, který postavě roztomilého sněhuláka propůjčil svůj hlas, uvádí: "Olaf je z pohledu dabéra velmi vděčná, avšak nesnadná postava. Má svůj specifický styl vyjadřování a humoru, který nelze reprodukovat slovo od slova. Jako dabér jsem si k postavě musel najít vlastní cestu. A protože je Olaf postava zejména komická, je nezbytné se při jeho dabování naprosto uvolnit. Odměnou mi ale jsou veselé tváře malých diváků, to doopravdy nabíjí."

Komentář herce Václava Kopty k pohádce:

Unikátní Disney zóna pro děti až do konce roku

O samotné zápletce Ledového království 2 zatím není známo mnoho. Důležitou úlohu v ní ovšem sehrají čtyři základní přírodní elementy: voda, vzduch, oheň a země. Ve stejném duchu se ponesou i interaktivní instalace v interaktivní zóně Disney Frozen. Na jednotlivých zastaveních budou děti plnit různé úkoly. Ti nejšikovnější si pak odnesou i některý z tematických upomínkových předmětů.

Atrakce bude otevřená denně od 20. listopadu do 31. prosince, vždy v čase 10.00 - 18.00. Výjimkou bude pouze Štědrý den, Boží hod a svátek svatého Štěpána, kdy bude zavřeno celé centrum. Multikino ovšem ve dnech 25. a 26. 12. v provozu bude. Na Silvestra pak bude zóna otevřena do 14.00 hodin.

Pro zákazníky budou připraveny také zajímavé nabídky jednotlivých prodejců v nákupním centru, kterými je provede speciální "ledová" mapa.

Bližší informace vám poskytnou:

Adam Dudek

Account Assistant

Ogilvy Czech

adam.dudek@ogilvy.com

Michaela Matlasová

Marketing Manager - CENTRUM ČERNÝ MOST

Unibail-Rodamco-Westfield

michaela.matlasova@urw.com

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je předním globálním developerem a provozovatelem nákupních destinací. Její portfolio, jehož hodnota byla k 31. prosinci 2017 oceněna na 62 mld. eur, tvoří z 88 % komerční komplexy, ze 7% kancelářské prostory a ze 6 % konferenční a kongresové prostory. Skupina vlastní a provozuje 102 nákupních center, z nichž 56 tvoří vlajková centra v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států amerických. Do nákupních center společnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročně zavítá 1,2 mld. návštěvníků. Díky unikátní platformě, kterou skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodním značkám a pořadatelům eventů, se zákazníkům dostává jedinečných a stále nových zážitků. Společnost působí ve 13 zemích na dvou kontinentech. Se svým týmem 3 700 profesionálů, historií úspěšných projektů a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideální pozici pro realizaci projektů světové třídy na té nejvyšší úrovni. Skupina se ve svém odvětví může pochlubit množstvím připravovaných developerských projektů v hodnotě 13 mld. eur.

V souladu se svým programem Better Places 2030 společnost Unibail-Rodamco-Westfield vytváří „lepší místa“, která respektují nejvyšší ekologické standardy a zlepšují kvalitu života ve městě. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je kotována na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárně se její Chess Depositary Interests (CDI) obchodují i v Austrálii. Skupina má rating A od agentur Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings.

Pro více informací navštivte www.urw.com.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 19:00 0°C

Celá předpověď