Projekt ProScreen společnosti Melioro systems zobrazuje realitu na trhu práce

foto

Praha 5. listopadu 2019 (PROTEXT) - Analýzu situace na trhu práce v ČR se zaměřením na nejobsazovanější pozice, od manuálních po nižší administrativu, nabízí od konce října zákazníkům projekt ProScreen společnosti Melioro systems s.r.o.. Jako jediný v ČR zobrazuje aktuální realitu na trhu práce.

"Na základě prověřené sady dotazů získáváme data o odměňování, benefitech, pracovních úvazcích a další údaje. Celkově je hodnoceno víc než 90 parametrů, které čerpáme jak z internetu, tak z telefonických rozhovorů s náboráři," vysvětlila jednatelka společnosti Melioro systems Miroslava Pivrncová a zdůraznila, že veškeré údaje o prověřovaných společnostech jsou ve zprávách pro klienty anonymizovány.

Analýzy ProScreen využijí společnosti, které chtějí znát mzdovou politiku konkurence, personální a developerské společnosti. Těžit z něho mohou ale také podniky, které hodlají v Česku expandovat. ProScreen jim pomůže správně nastavit systém odměn pro efektivní získání zaměstnanců v dané lokalitě.

"Rozhodli jsme se založit projekt ProScreen především proto, že v ČR neexistovala analýza, která by odpovídala realitě a zpracovávala aktuální data z mnoha firem. Momentálně jsme analyzovali přes 1100 společností a přes 2300 inzerátů. Každým dnem přibývá zhruba 60 nových společností a zaměřujeme se na celou ČR," uvedla Miroslava Pivrncová.

Více se dozvíte na stránkách www.proscreen.cz

KONTAKT:

Miroslava Pivrncová

e-mail: miroslava.pivrncova@proscreen.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 19:00 0°C

Celá předpověď