Společnost Suning International navázala spolupráci s Italskou obchodní agenturou (ITA) za účelem nabídky „pravého italského" zboží pro čínské spotřebitele

foto

Šanghaj 6. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Suning International oficiálně podepsala dohodu s Italskou obchodní agenturou (ITA) na 2. čínském mezinárodním dovozním veletrhu (CIIE) s cílem posílit zvyšování spotřeby, zlepšovat kvalitu života a zvyšovat znalost a spotřebu autentických italských produktů v Číně.

Obě strany společně oznámily zahájení zcela nové marketingové kampaně „Suning-ITA, propagace autentického italského zboží 2019-2020". Cílem této propagace je zvýšit povědomí čínských zákazníků o kvalitě italských produktů a využít koncepce pravosti, aby se zvýšila nabídka a prodej produktů „Made in Italy", jakož i vývoz takových produktů do Číny.

Nová dohoda také umožňuje společnosti Suning plánovat sérii online a offline marketingových kampaní s cílem zvýšit povědomí a zvýšit spotřebu autentických italských produktů v Číně, podporovat lepší porozumění italským výrobkům mezi čínskými spotřebiteli a dále rozšiřovat koncept autentičnosti za účelem vzrůstu.

Kromě toho bude agentura ITA podporovat společnost Suning marketingovými investicemi s cílem usnadnit získávání autentických italských produktů a umožní založit Maloobchodní akademii Suning-Italy, vzdělávací program, jehož cílem je školení profesionálních zahraničních odběratelů.

V návaznosti na čínskou zahraniční obchodní strategii a podepsání dohody o strategické spolupráci v březnu 2019 v přítomnosti prezidenta Číny pana XI Jinpinga a italského premiéra pana Giuseppe Conteho společnost Suning plánuje v roce 2019 představit 150 italských značek designu, módy a technologií, včetně značky spodního prádla La Perla, módní značky O Bag a značky osvětlení Flos. Suning také v příštích třech letech otevře ve velkých čínských městech 150 inteligentních maloobchodních offline obchodů věnovaných zámořským výrobkům a spotřebním zážitkům. Na online kanálech otevře rovněž italský pavilon nabízející italský životní styl a kulturní zážitky, které budou podporovat pronikání značky na domácí trh. Kromě toho bude společnost Carrefour China hrát důležitou roli v dodavatelském řetězci Suning International a bude spolupracovat s agenturou ITA, aby na čínský trh přinesla více italských potravin a nápojů.

"Čínský trh má obrovský potenciál, ať už jde o spotřebitele v největších městech nebo ve městech 3. až 4. úrovně. Společnost Suning plně využije výhod všestranného prodeje a různorodých odvětví, aby zvýšila objem prodeje a povědomí o italských značkách," řekl Zhang Jindong, předseda představenstva společnosti Suning. Také zmínil, že Suning se bude i nadále zaměřovat na mezinárodní rozvoj a podnikání prostřednictvím kompletních scénářů a inteligentních maloobchodních řešení.

Suning International během tohoto veletrhu posílí kupní sílu v oblasti zdraví, módy, krásy a potravinářských výrobků. V březnu 2020 společnost Suning navíc otevře v Šanghaji moderní chytrý obchod, který se stane místem představování prémiových značek designu, módy a technologie, aby pokračovala v posilování zvyšování spotřeby a zvyšování kvality života. Kromě toho bude Suning International poskytovat interaktivní zážitkovou spotřebu ve formě špičkových inteligentních obchodů Suning a divizí Suning International, které naplňují zájem mladých spotřebitelů o módu a trendy, přinášejí předměty prvotřídní kvality a zvyšují spokojenost čínských spotřebitelů.

Společnost Suning se jako přední inteligentní maloobchodní společnost v Číně aktivně účastní veletrhů CIIE a využívá svých výhod komplexního všesměrového podnikání a různorodosti, jakož i silných znalostí v oblasti spotřeby a předvídání trendů spotřeby na základě technologií a velkých dat, aby plně podporovala zahraniční značky a stala se pro ně mostem pro vstup na čínský trh.

O společnosti Suning Holdings Group

Společnost Suning Holdings Group, která byla založena v roce 1990, je jedním z předních komerčních podniků v Číně se dvěma veřejnými společnostmi v Číně a Japonsku. V roce 2019 společnost Suning Holdings patřila ke třem nejlepším společnostem mezi 500 nejvýznamnějšími nestátními podniky v Číně s ročními příjmy ve výši 602,5 miliardy RMB (přibližně 77,24 miliardy EUR) a nadále udržuje vedení na seznamu kategorie internetového maloobchodu. Společnost Suning s posláním "Vedení ekosystému celého průmyslu pomocí vytváření vysoké kvality života pro všechny" posílila a rozšířila své podnikání prostřednictvím mnoha vertikálních odvětví včetně komerčních nemovitostí, finančních služeb a sportu. Suning.com, hlavní dceřiná společnost, která je průkopníkem v oblasti online a offline maloobchodu, byla zařazena do seznamu Fortune Global 500 tři roky za sebou v letech 2017 až 2019.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1023357/Suning_International_signed_a_agreement_Italian_Trade_Agency.jpg

KONTAKT:

Ricky Wang, +86-138-1081-9304, ricky.wang@suning.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je úterý 19. ledna 2021

Očekáváme v 17:00 1°C

Celá předpověď