Společnost Hikvision na veletrhu CPSE 2019 předváděla využití svého nejnovějšího inovačního AI Cloudu

foto

Chang-čou (Čína) 6. listopadu 2019 ((PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hikvision, přední světový poskytovatel inovativních produktů a řešení pro video zabezpečení, představila na Čínském veletrhu bezpečnosti veřejnosti (CPSE) v Šen-čenu ve dnech 28. až 31. října své nejnovější inovativní technologie, produkty a řešení.

Tento rok byl druhým výročím AI Cloudu společnosti Hikvision. Prezentace společnosti Hikvision byla nazvána „Fúzování dat pro chytřejší svět" a představila její platformu AI Cloud, která podporuje integraci IoT a dat z informačních sítí pro podporu nových inteligentní aplikací a služeb.

AI Cloud společnosti Hikvision je založen na distribuované architektuře zahrnující cloud computing a edge computing. Rozšiřuje algoritmy umělé inteligence (AI) z cloudu, na okrajovou doménu videorekordérů a serverů umístěných v prostorách a dále na okrajové uzly s bezpečnostními kamerami a dalšími zařízeními IoT. Třívrstvá architektura podporuje cíl poskytnout novou třídu chytřejších a rychlejších aplikací s umělou inteligencí.

Návštěvníci mohli na výstavě vidět celou řadu aplikací AI Cloudu v akci. Tyto aplikace byly vytvořeny s cílem pomoci zákazníkům dosáhnout jejich digitální transformace v oblastech, jako je veřejná bezpečnost, doprava, maloobchod, finance, logistika, komunita, ochrana životního prostředí atd.

Systém inteligentní dopravy

Díky technologii video analýzy založené na AI identifikuje inteligentní dopravní systém Hikvision narušení provozu, aby se snížil počet zranění a úmrtí. Sloučením video informací s jinými systémy a algoritmy lze dopravní data vizualizovat na městských mapách, což napomáhá řízení provozu a zlepšuje městskou dopravu.

Inteligentní maloobchod

Inteligentní maloobchodní řešení společnosti Hikvision se zaměřují na problémy maloobchodu a poskytují špičkové technologie, jako jsou video analýzy, velká data, cloud computing a umělá inteligence, aby uspokojily potřeby offline maloobchodníků, jako jsou nákupní centra, supermarkety a značkové obchody. Aplikace zahrnují počítání návštěvníků, analýzu popularity zboží, dálkový dozor v obchodech, dohled nad pokladnami, správu regálů, bezpilotní kontejnery a další.

Kamery s umělou inteligencí

Na stánku společnosti Hikvision se návštěvníci mohli seznámit s možnostmi využití AI Cloudu, ale také se podrobně podívat na inovativní produkty, které přispívají k těmto projektům, jako jsou:

● Videokamery s integrovaným radarem: Integrace vysoce přesného radaru s inteligentními kamerami s hlubokým učením umožňuje detekci na velkou vzdálenost za každého počasí.

● Fotoaparáty s více objektivy: Kombinace více objektivů v jednom zařízení pro splnění multifunkčních požadavků uživatelů v jediném scénáři.

Společnost Hikvision navíc představila inteligentní produkty, včetně inteligentních kamer Turbo HD 5.0, řady Easy IP 4.0 s technologiemi Hikvision AcuSense a ColorVu a kamer s hlubokým zaměřením (DeepinView).

Zkušenosti s otevřenou inteligentní platformou Hikvision

Na stánku se návštěvníci mohli také seznámit s algoritmem otevřené platformy Hikvision AI pro skladování a dodávky. Prostřednictvím uživatelského rozhraní AI Cloud si mohli vyzkoušet, jak vybrat různé algoritmy modelů ze skladu, načíst je do AI kamery a provádět inteligentní identifikaci a analýzu objektů v reálném čase. Kupříkladu bramborové lupínky, hasicí přístroje a další položky.

Cloud AI společnosti Hikvision byl vyvinut pro řešení skutečných problémů na více vertikálních trzích a pro vytváření stálé hodnoty pro konečné uživatele. Nejmodernější architektura má umožňovat spolupráci mezi partnery v rámci edge computingu, průmyslových aplikací, platforem služeb, standardních systémů a mnoha dalších.

O veletrhu CPSE

Veletrh CPSE 2019 sestával z 9 výstavních hal s více než 6 000 stánky o rozloze 115 000 metrů čtverečních. Jedná se o největší výstavu v globálním bezpečnostním průmyslu již 11 po sobě jdoucích let. Své produkty a řešení pro moderní bezpečnostní technologie zde představuje více než 1 500 výrobců z více než 100 zemí a regionů.

O společnosti Hikvision

Společnost Hikvision je předním světovým poskytovatelem bezpečnostních produktů a řešení. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle ve výzkumu a vývoji vyrábí Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj dosah i na inteligentní domácí technologie, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty Hikvision také poskytují výkonnou obchodní inteligenci pro koncové uživatele, což může umožnit efektivnější provoz a větší komerční úspěch. Společnost Hikvision, která se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů, vyzývá partnery, aby využívali mnohé zdroje kybernetické bezpečnosti, které Hikvision nabízí, včetně centra Hikvision Cybersecurity Centre. Další informace naleznete na webových stránkách www.hikvision.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1022363/Hikvision_CPSE_2019.jpg

KONTAKT: Kevin Chen, chensi9@hikvision.com, +86-18100195131

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 19:00 0°C

Celá předpověď