Na českém trhu působí společnost Happy Baby již 26 let

foto

Praha 5. listopadu 2019 (PROTEXT) - Happy Baby je členem nadnárodní skupiny Family Service, která komunikuje především k cílovým skupinám těhotných žen, novopečených maminek a rodin s dětmi.

"Těhotenství, porod, mateřství, to vše jsou pro nás klíčová témata. Podporujeme maminky od početí přes narození děťátka až po jeho rozvoj. Poskytujeme jim veškeré informace, nabízíme rady i pomoc, obdarováváme je vzorky zboží, zkrátka se o ně staráme,“ říká Olga Růžková, ředitelka společnosti Happy Baby.

Proč je náš tým ryze ženský?

Naše interní motto je Maminky maminkám s láskou - a toho se držíme. Jako mámy rozumíme většině starostí spojených s těhotenstvím a příchodem miminka. Prošly jsme si tímto krásným, ale náročným obdobím, umíme se vcítit do toho, co každá maminka prožívá. Díky tomu je náš projekt velmi osobní, velmi emoční, bereme jej jako své další vlastní dítě.

Co přesně obnáší naše práce?

Pro maminky připravujeme těhotenské desky, jejichž součástí je i těhotenská průkazka a praktický průvodce těhotenstvím. Ke gynekologům a do porodnic dodáváme dárkové balíčky a kufříky, které jsou plné vzorečků, aby si každá maminka otestovala a vybrala to nejlepší pro sebe a své dítě. U každého vzorečku je informativní materiál, jak nebo na co vzoreček použít. Snažíme se vybírat ty nejlepší výrobky na trhu, aby maminky neztrácely čas a peníze nákupem všech výrobků a testováním, který z nich je pro jejich miminko nejlepší. Naši klienti mají velký zájem být součástí našich dárkových boxů, neboť je to pro ně nejlepší způsob, jak se dostat napřímo k této úzce specifikované cílové skupině bez jakýchkoliv rozptylových ztrát.

Umíme kampaně perfektně načasovat a můžeme se pochlubit velkým pokrytím v ČR i na Slovensku.

Náš projekt ale není jen o dárkových balíčcích. Velice dobře nám funguje cílený poštovní mailing, newslettery na maminky sledující vývoj jejich miminka, e-mailing s rady a tipy pro maminky i PR články. S tím pochopitelně souvisí náš rozsáhlý web jako hlavní komunikační platforma a zdroj informací. Věnuje se maminkám, a díky našemu propojení s pediatry, odborníky na vývoj dětí, odborníky na výživu a porodníky je velmi fundovaný a odborně na výši.

Na webových stránkách nejen soutěžíme a radíme maminkám, ale také testujeme výrobky. Výsledky testování se dále zveřejňují, což maminky velmi oceňují. Přenesená zkušenost je vždy tím, co buduje důvěru a následně přesvědčí k nákupu.

Jak jsme úspěšní?

Můžeme se pochlubit spoluprací s 96 % českých porodnic, což je neuvěřitelné číslo, najdete nás v 85 % gynekologických ordinací. Tady všude odebírají pro maminky boxy, odborné publikace a desky, které jim pak věnují. Ročně rozdáme - ZDARMA - přes 300 000 balíčků! Pro maminku, která od nás získá celou sadu, jde o hodnotu až 2000 Kč. Jednu třetinu z celkového počtu dárků představují těhotenské desky s praktickým průvodcem těhotenství, které dostanou maminky u svého gynekologa na počátku těhotenství společně s těhotenskou průkazkou, druhou třetinu těhotenské balíčky ve třetím trimestru těhotenství a poslední třetinu dárkové kufříky předávané v porodnicích po příchodu miminka na svět. Aktuálně startujeme dárkové balíčky také u pediatrů, které obdrží maminky při půlroční prohlídce miminka.

S maminkami jsme již otestovali výrobky, jejichž hodnota přesáhla 500 000 Kč.

Díky tomu mohou ušetřit na samotném nákupu potřeb pro miminko, protože vybírají již ověřené zboží.

Maminky podporujeme i nepřímo prostřednictvím porodnic.

Máme radost, že se nám podařilo zprostředkovat pro novorozenecká oddělení v letech 2016-2019 produkty v podobě plenek, kosmetiky, kojeneckých lahviček, odsávaček na mléko v hodnotě 10 000 0000 Kč.

Co je za námi a co plánujeme?

Vydáváme odborné publikace jako součást našich balíčků v ročním počtu 200 000 kusů. Každá maminka dostane do rukou zdroj odborných informací, které ji provedou těhotenstvím a prvním rokem života miminka. Publikace jsou přístupné také v elektronické podobě a jejich obsah průběžně aktualizujeme.

Všechny tyto aktivity a balíčky jsou pro maminky zdarma. "Naši práci bereme i jako poslání“, doplňuje Lucie Drsová, marketingová ředitelka společnosti Happy Baby. "Nevybíráme si a zaměřujeme se na všechny maminky ve všech regionech - přesně podle motta : "Jsme v tom s vámi v každém okamžiku!“

V nejbližší budoucnosti připravujeme novou strategii včetně přeměny loga, faceliftujeme webové stránky, inovujeme boxy. To bude určitě první věc, které si maminky všimnou. Chceme s nimi také více spolupracovat, proto věnujeme čím dál tím více času a pozornosti sociálním sítím. V neposlední řadě se zaměříme i na osobní setkávání maminek, které jsou u nás registrované.

"Právě onen osobní kontakt je základním prvkem fungujícího dlouhodobého partnerství.“ doplňuje Lucie Drsová.

Kontakt:

Lenka Nejedlá

e-mail: lenka.nejedla@happybaby.cz

www.happybaby.cz?www.happybaby.sk

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 19:00 0°C

Celá předpověď