Společnost DeRUCCI, jeden z největších čínských výrobců postelového nábytku, otevírá svou vlajkovou prodejnu ve Francii

Paříž 5. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost DeRUCCI, jedna z největších společností v oblasti postelového nábytku v Číně, uspořádala 1. listopadu 2019 slavnostní otevření prvního vlajkového obchodu v Paříži, který je také prvním vlajkovým obchodem ve Francii. Slavnostního zahájení se zúčastnili Wang Bingkun, prezident společnosti DeRUCCI; Pierre Elmalek, prezident společnosti Maison de la literie Group (MDL) ve Francii; Maurice Barilone, hlavní designér společnosti DeRUCCI; Shi Weiyi, generální ředitel společnosti DeRUCCI International Holdings Limited a dalších 50 speciálně pozvaných zákazníků společnosti DeRUCCI z Číny, kteří byli svědky této nové cesty globalizace společnosti DeRUCCI.

Výstavní sál tohoto vlajkového obchodu se skládal ze dvou podlaží a zobrazoval celou škálu produktů společnosti DeRUCCI, včetně matrací, rámů postelí, pohovek atd., aby byla vytvořena atmosféra domova. Kromě otevření vlajkové prodejny v Paříži společnost DeRUCCI také spolupracovala s MDL Group, jedním z největších výrobců matrací ve Francii, s cílem přinést Francouzům nové zážitky ze zdravého spánku.

Podle mluvčího společnosti DeRUCCI je DeRUCCI mezinárodní společností z oblasti postelového nábytku, která se zaměřuje na design, výzkum a vývoj, výrobu a prodej postelových produktů. Společnost DeRUCCI má nyní více než 4000 mezinárodních obchodů po celém světě a její produkty se prodávají ve 20 zemích a regionech, včetně Austrálie, Číny, Kanady, Německa, Itálie, Nového Zélandu a USA.

Společnost DeRUCCI otevřela již dříve v tomto roce, konkrétně 26. října, svou vlajkovou prodejnu o rozloze 2000 metrů čtverečních v australském Melbourne, která je také největší vlajkovou prodejnou DeRUCCI na světě, a získala uznání místních spotřebitelů.

V budoucnu bude společnost DeRUCCI nadále pokračovat ve své misi „Nechte lidi lépe spát" a ve výzkumu a vývoji systému zdravého spánku.

KONTAKT: pan Li, Tel: +86-10-88053125

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je úterý 19. ledna 2021

Očekáváme v 17:00 1°C

Celá předpověď