Spravedlnost zvítězila: Rozhodující vítězství pro SPI Group v dlouhodobém sporu o ochrannou známku Stolichnaya

Sydney 5. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost SPI Group dosáhla ve čtvrtek 31. října 2019 v Sydney rozhodujícího vítězství ve svém 15letém sporu proti ruskému státnímu podniku Sojuzplodoimport (FKP nebo FTE) ve věci vlastnictví ochranných známek Stolichnaya společnosti SPI Group v Austrálii.

Toto je pro SPI Group třetí vítězství v Austrálii za 3 roky. Po tomto vítězství je společnost SPI připravena požadovat náhradu nákladů na právní zastoupení, které v současné době přesahují 7 milionů USD.

Pro SPI Group se jedná o komplexní vítězství v dlouhodobé obraně svých ochranných známek v Austrálii. Případ, který je jedním z nejdéle probíhajících případů federálního soudu v Austrálii, byl konečně uzavřen.

Případ byl součástí probíhající právní bitvy, v níž se zástupci Ruské federace pokoušeli vyvlastnit ochranné známky SPI prostřednictvím zahraničních soudů. Nároky vznesené jejich jménem jsou neopodstatněné a slouží zájmům soukromých osob.

Toto je další potvrzení, že SPI Group je zákonným vlastníkem ochranných známek Stolichnaya.

Skupina SPI a její přidružené společnosti vlastní ochranné známky Stolichnaya ve více než 180 zemích.

O společnosti SPI Group S.à r.l.

SPI Group je nezávislá společnost s talentovaným mezinárodním týmem se sídlem v Lucemburku, s výrobními závody v USA, Lotyšsku, Mexiku, Argentině a Španělsku. Skupina se zavázala k budování uznávaného portfolia vybraných prémiových značek nápojů, čehož dosahuje kontrolou a zdokonalováním každé fáze procesu, od pěstování přes distribuci.

KONTAKT: Marc Sausa, msausa@mww.com, 646.308.2389

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je úterý 19. ledna 2021

Očekáváme v 17:00 1°C

Celá předpověď