CCA Group bude spravovat informační systém Katastru nemovitostí

foto

Praha 5. listopadu 2019 (PROTEXT) -

CCA Group zvítězila ve výběrovém řízení na poskytování pozáruční podpory systému správy dokumentů (DMS) pro Český úřad zeměměřický a katastrální (ČÚZK).

"Pro ČÚZK pracuje CCA Group od roku 2017, poskytuje mu služby na podporu a rozvoj DMS systému. Jsme velmi rádi, že můžeme pokračovat v práci na tomto klíčovém informačním systému," řekl generální ředitel CCA Group Jan Mareš.

DMS systém je pro ČÚZK klíčovým informačním systémem. Je instalován v centrální IT infrastruktuře, která zajišťuje jeho vysokou dostupnost a nepřetržitý provoz bez výpadků.

DMS zajišťuje digitalizaci "Sbírky listin" jako součásti dat Informačního systému Katastru nemovitostí (ISKN) a také veškerou práci s digitálními dokumenty ve Sbírce. Umožňuje dálkový přístup a tím možnost pořídit plně právně validní digitální dokumenty ze Sbírky listin i z ISKN také elektronicky. V rámci projektu je řešena i problematika archivace a dlouhodobého uložení dokumentů.

DMS zpracovává přibližně 110 miliónů dokumentů a využívá cca 175 TB datového prostoru.

Profil společnosti CCA Group

Produkty a služby

CCA Group je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na vývoj aplikací na míru, systémovou integraci, IoT, správu dokumentů a business intelligence.

Na trhu IT služeb působí od roku 1991 a je zavedenou firmou se zastoupením Praze, Plzni a Brně. CCA je původem zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře poskytovaných služeb.

Technologie

CCA Group trvale sleduje a zkoumá poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracuje s nejmodernější technikou na trhu. Z tohoto důvodu dokáže plnit požadavky zákazníků a nabízet moderní řešení, které jim zpřehlední a usnadní práci. Jako nezávislý integrátor softwaru a hardwaru spolupracuje s vedoucími poskytovateli řešení a je předním lokálním partnerem společností Oracle Czech s.r.o. a MICROSOFT s.r.o.

Oficiální stránky: www.cca.cz

Kontakt pro média: Ivo Měšťánek, CHM Communications, mail: mestanek@chmc.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 21:00 1°C

Celá předpověď