Společnost Zigmabit Inc. narušuje globální prostředí kryptoměn mimořádným hašovacím výkonem

Tokio 5. listopadu 2019 (PROTEXT /PRNewswire) - V globální kryptoměnové komunitě dochází v současné době k pozdvižení díky nedávno představeným zařízením pro těžbu kryptoměn od společnosti Zigmabit. Na rozdíl od stovek běžných produktů dostupných na trhu zavedla tato společnost tři extrémně silná těžební zařízení, která nabízí pro těžbu bitcoinu hašovací výkon až 2000 TH/s. Tato těžební zařízení, vytvořená pomocí čipové technologie Zigmabit ASIC, nabízejí konkurenční návratnost investic za méně než měsíc.

I když jde o relativně nový koncept, kryptoměny se nyní ve světě financí a technologií staly velmi dobře známé. Těžba kryptoměn je proces, kterým se vytvářejí nové kryptoměny. Hašovací výkon je u těžby kryptoměn často používaný termín a je považován za jeden z nejdůležitějších faktorů perspektivy příjmů z těžebního procesu. Může být definován jako míra výkonu hardwaru těžebního zařízení a odráží výpočetní frekvenci hašovací funkce za sekundu. V závislosti na jejich výkonu lze výkon těžebních zařízení měřit v KH/s (kilo hash za sekundu), MH/s (mega hash za sekundu), GH/s (giga hash za sekundu) a TH/s (terra hash za sekundu).

Společnost Zigmabit (www.zigmabit.com) má tým odborníků, který se aktivně zabývá průmyslem kryptoměn již od jeho počátků. Tři nová těžební zařízení ZigBit 2.0, ZigBit 3.0 a ZigBit 5.0 byla navržena s cílem dodávat produkty, které uživatelům zajistí vyšší ziskovost. Společnost dosáhla tohoto cíle maximalizací hašovacího výkonu na úroveň, které v tomto odvětví nikdy nebylo dosaženo. Tato těžební zařízení mohou pracovat podle více algoritmů a jsou schopna těžit bitcoiny, litecoiny, Ethereum a Dash. Níže jsou uvedeny hašovací výkony, které tato těžební zařízení nabízejí

  • Bitcoin: ZigBit 2.0. 260 TH/s, ZigBit 3.0. 330 TH/s, ZigBit 5.0. 2000 TH/s
  • Litecoin: ZigBit 2.0. 44 GH/s, ZigBit 3.0. 55 GH/s, ZigBit 5.0. 300 GH/s
  • Ethereum: ZigBit 2.0. 11 GH/s, ZigBit 3.0. 14 GH/s, ZigBit 5.0. 75 GH/s
  • Dash: ZigBit 2.0. 6 TH/s, ZigBit 3.0. 9 TH/s, ZigBit 5.0. 50TH/s

Aby společnost Zigmabit Miners vynikla na vysoce konkurenčním trhu, zahrnula také inteligentní funkce, jako je chladicí systém s uzavřenou smyčkou, bezhlučné ventilátory, tichá vysokotlaká čerpadla, super efektivní radiátory a mnoho dalších.

Více informací o těžebních zařízeních Watts a jejich skvělé řadě produktů naleznete na webových stránkách http://zigmabit.com.

O společnosti Zigmabit Inc.: Zigmabit je výrobcem vysoce kvalitních zařízení pro těžbu kryptoměn, která poskytují extrémně vysoký hašovací výkon, aniž by spotřebovávala spoustu energie. Tým společnosti se skládá z několika špičkových odborníků z renomovaných organizací, jako jsou Samsung, Microsoft, IBM a mnoho dalších. Společnost má sídlo v japonském Tokiu a v současné době má výrobní závod ve Velké Británii.

KONTAKT: Zigmabit Inc., Ken Naruto, +81 50-3196-4694, knaruto@zigmabit.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 19:00 0°C

Celá předpověď