Společnost Oppenheimer jmenovala dalšího Senior bankéře divize ve Frankfurtu

Londýn / Frankfurt (Německo) 4. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Oppenheimer & Co Inc. * („Oppenheimer"), přední světová investiční banka a správce aktiv, s potěšením oznamuje jmenování Larse Dürschlaga na pozici výkonného ředitele pro Německo v rámci divize investičního bankovnictví v zemích EMEA. Lars bude sídlit ve Frankfurtu a bude podřízen Maxovi Lamiovi, řediteli investičního bankovnictví pro tento region. Bude podporovat společnost Oppenheimer při zavádění strategie pokrytí malých a středních společností v Německu. Lars bude úzce spolupracovat s Jensem Munkem, který úspěšně založil kancelář ve Frankfurtu, a nadále bude spolupracovat se společností Oppenheimer v poradenské funkci.

Lars před nástupem do společnosti Oppenheimer pracoval ve společnostech Bryan, Garnier & Co, Fox Corporate Finance, HSBC a Deutsche Private Equity. Mezi jeho předchozí klienty patří Novaled, německá divize obchodních služeb společnosti Canon, technologická firma OLED, specialista na vláknové kompozity Cotesa a skupina komunikačních služeb D+S Europe.

„Jsme hrdí na to, že u sebe můžeme přivítat tak talentovaného a zkušeného bankéře," řekl Max Lami. „Frankfurtská kancelář je na dobré cestě, aby zaujala své místo mezi klíčovými mezinárodními uzly společnosti Oppenheimer - vedle Londýna, Tel Avivu a Hongkongu."

Lars je držitelem titulu MBA z London Business School se zaměřením na finance a soukromý kapitál.

Některá prohlášení v tomto vydání mohou představovat „výhledová prohlášení" ve smyslu zákona o reformě soudních sporů o soukromých cenných papírech z roku 1995. Tato prohlášení zahrnují řadu rizik, nejistot a dalších faktorů, které by mohly způsobit, že se skutečné výsledky budou lišit od těch, které jsou uvedeny v podání společnosti u Komise pro cenné papíry a burzy.

* Oppenheimer & Co Inc. je dceřinou společností skupiny Oppenheimer Holdings (NYSE: OPY)

Poznámka pro redaktory:

O společnosti Oppenheimer Europe Ltd.

Oppenheimer Europe Ltd. (Oppenheimer Europe) je dceřinou společností skupiny Oppenheimer Holdings Inc. (NYSE: OPY), Inc. S více než 3 400 zaměstnanci a více než 90 pobočkami po celém světě je Oppenheimer globální investiční bankou zaměřenou na růstová odvětví a přední středně velké společnosti a správcem aktiv. Integrovaný tým odborníků společnosti Oppenheimer Europe na sektory a produkty radí institucím, rodinným kancelářím a společnostem ve Velké Británii, Evropě a na Středním východě v oblasti akcií, fixních příjmů a podnikového financování. Více informací o společnosti Oppenheimer naleznete na webových stránkách www.oppenheimer.com.

KONTAKT: Alex Gambale, 212-931-6170, opco@hotpaperlantern.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je úterý 19. ledna 2021

Očekáváme v 17:00 1°C

Celá předpověď