Konference Prevence civilizačních chorob v Praze

foto

Praha 7. října (PROTEXT) - Konference "Prevence civilizačních chorob" přiláká do Prahy světové odborníky

Alarmující statistiky poukazují na smutnou skutečnost. Žijeme sice déle, ale kvalita našich životů je značně zhoršená. Je spojena s bolestí a chronickými chorobami.

Každý třetí Čech onemocní rakovinou a každý čtvrtý na ni umírá.

Asistovaná reprodukce je o 30 % vyšší, ale věk rodiček se nezvyšuje. Alergie a astma se u dětí ztrojnásobily. Počet nemocných diabetem se za posledních 5 let zvýšil o dalších 15 %, což nyní představuje 10 % obyvatel České republiky. I záněty žaludku nebo žaludeční vředy postihují minimálně 10 % Čechů.

Zdravotní systém v České republice je extrémně zatížený, a stát to stojí stovky miliard korun ročně.

Existuje vůbec řešení? Ano. Diabetes je řešitelný v 80 % případů, minimálně jedné třetině onkologických chorob se dá předejít a i alergické projevy a astma lze významně ovlivnit. V 60 % případů se dá zabránit vzniku patologických změn v zažívacím traktu, a to jednoduchými postupy a opatřeními.

Česká naturopatická společnost ve spolupráci se Světovou naturopatickou federací (WNF) a Světovou zdravotnickou organizací (WHO) se podílí na celosvětové iniciativě Prevence vzniku civilizačních chorob (NCD) a pořádá v Praze dne 12. 10. 2019 konferenci na téma: Prevence civilizačních chorob za účasti světově známých odborníků.

Konference se koná v hotelu NH Prague City, Mozartova 261/1 v Praze 5 na Smíchově od 9 do 18 hodin a je určena jak odborníkům, tak i široké veřejnosti.

Vstupenky a detailní informace ke konferenci naleznete zde: www.naturopatickakonference.cz.

Naturopatická profese, která pracuje v konceptu "péče udržitelného zdraví" (z ang. sustainable healthcare), využívá mnoho osvědčených a vědecky podložených terapií a metodz oblastí přírodní a klinické nutriční medicíny.

Přijďte si poslechnout, jak s touto epidemií efektivně pracují zahraniční odborníci integrací různých odborných přístupů a disciplín.

Mediální zastoupení České naturopatické společnosti:

Markéta Škopková

PR Manager

e-mail: konference@naturopati.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

27°C

Dnes je pátek 14. srpna 2020

Očekáváme v 17:00 27°C

Celá předpověď