BitHarp prodloužila nabídku 3 plus 1 zdarma na svá zařízení na těžbu kryptoměn

Wellington (Nový Zéland) 2. října 2019 (PROTEXT/BusinessWire) -

Společnost BitHarp s potěšením oznamuje prodloužení své velmi úspěšné propagační nabídky ‘3 plus 1 zdarma’, která se vztahuje na skvělá zařízení firmy BitHarp na těžbu kryptoměn. Tato akce, která začala před několika málo týdny, se mezi zájemci o těžbu kryptoměn těší obrovskému zájmu. Na základě četných žádostí veřejnosti tak nyní byla prodloužena až do 12. října.

Společnost BitHarp se sídlem na Novém Zélandu rozčeřila poklidné vody globálního průmyslu těžby kryptoměn se svými dvěma produkty Lyre Miner a Harp Miner, které jsou určeny pro těžbu kryptoměn.

Obě tato zařízení byla vyvinuta pro potřeby obyčejných zájemců o těžbu kryptoměn, kteří nemají žádné nebo jen velmi malé zkušenosti. Narozdíl od stovek různých zařízení na těžbu kryptoměn, která vyžadují rozsáhlé znalosti a zkušenosti, jsou oba produkty od www.BitHarp.com určené pro naprosté začátečníky a velké množství začínajících těžařů tuto nabídku využilo k tomu, aby začali s těžbou kryptoměn.

Tato zařízení jsou vhodná pro domácí použití a jsou výrobcem již přednastavená, takže je stačí jen zapojit do zásuvky a těžit.

Kromě maximálního usnadnění těžby kryptoměn firma BitHarp udělala maximum pro zajištění co nejrychlejší návratnosti vložené investice a i ostřílení experti byli překvapeni vysokým hashovacím výkonem, který obě zařízení nabízí. Zařízení Lyre Miner a Harp Miner patří také mezi nejhospodárnější hardware na těžbu kryptoměn na trhu, s příkony 600, respektive 2400 W.

Obě zařízení firmy BitHarp lze využít na těžbu kryptoměn Bitcoin, Litecoin, Ethereum a Dash. Hashovací výkony jsou shrnuty níže.

Bitcoin: 335 TH/s (Lyre Miner) a 2000 TH/s (Harp Miner)

Litecoin: 55 GH/s (Lyre Miner) a 300 GH/s (Harp Miner)

Ethereum: 14 GH/s (Lyre Miner) a 75 GH/s (Harp Miner)

Dash: 9 TH/s (Lyre Miner) a 50 TH/s (Harp Miner)

“Zákazníci nám volají a posílají e-maily, abychom naší nabídku 3+ 1 zdarma prodloužili,” řekl tiskový mluvčí společnosti BitHarp. “Je mi potěšením oznámit, že tato nabídka byla prodloužena až do 12. října.”

Více informací o produktech Lyre Miner a Harp Miner najdete na webových stránkách https://www.bitharp.com/.

O společnosti BitHarp: BitHarp je výrobce zařízení na těžbu kryptoměn se sídlem na Novém Zélandu, který vyrábí nejflexibilnější a nejvýkonnější těžební zařízení, jejichž cílem je investorům maximálně usnadnit těžbu kryptoměn a učinit ji co možná nejziskovější.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191001005793/en/

Kontaktní informace

Média

Alexa Zimine

alexa@bitharp.com

+64 04 889 3268

Zdroj: BitHarp

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

27°C

Dnes je pátek 14. srpna 2020

Očekáváme v 17:00 27°C

Celá předpověď