Světová superhvězda a módní ikona Jennifer Lopez představuje svou novou vůni PROMISE

New York 2. října 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Jedna z nejúžasnějších a nejvíce okouzlujících hvězd na světě Jennifer Lopez uvádí na trh vůni PROMISE. Nová vůně ztělesňuje mnoho slibů, které Lopez dala sobě a svým fanouškům na oslavované cestě, jež vedla k nebývalému úspěchu a velkému vlivu na popkulturu. Lopez ve spolupráci s Designer Parfums představí vůni PROMISE exkluzivně v obchodech Ulta Beauty v USA, Boots and Superdrug ve Velké Británii a Liverpool v Mexiku.

„Toto je pro mě projekt s vášní. PROMISE ztělesňuje vše, čím jsem, nejen jako umělec, ale jako člověk, jako matka a jako dcera," řekla Lopez. „Značka je příslib (promise) - a tato značka je pro mě velmi osobní."

Lopez představila v roce 2018 sérii hitových singlů, dokončila rekordní sérii vystoupení „All I Have" v Las Vegas, získala cenu Michael Jackson Video Vanguard Award na MTV Video Music Awards pro rok 2018 a magazínem TIME byla jmenována jednou ze 100 nejvlivnějších osob na světě. Hvězda Jennifer v roce 2019 stoupala dále díky nové hudební spolupráci, jejímu mezinárodnímu turné „It's My Party Tour" a ocenění Módní ikona Rady módních návrhářů Ameriky (CFDA) za její celosvětový přínos módě. Navíc hra Jennifer Lopez v nedávno představeném a kritiky uznávaném filmu Hustlers je zasvěcenci průmyslu oceňována jako nejlepší v její kariéře. Letos v září se svět zastavil, když Jennifer ve svých ikonických zelených šatech Versace prošla přehlídkovým molem Versace a oslavila 20. výročí vzhledu, který byl „průlomem na internetu".

„Víme, že v současné krajině krásy spotřebitelé potřebují přímé a autentické spojení se značkami a produkty, které si vyberou. Schopnost Jennifer emocionálně se spojit se ženami na celém světě je skutečně bezkonkurenční," říká Dilesh Mehta, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Designer Parfums. „PROMISE představuje vše, co ji činí ikonou: její talent, její moudrost, její moc a mnoho dalšího."

„Jennifer je skutečnou ikonou a inspirací pro mnoho lidí," řekla Tara Simon, senior viceprezidentka pro obchod v Ulta Beauty. „Všechno, co dělá, je úžasné a my nemůžeme mít větší radost, že můžeme americkým zákazníkům exkluzivně představit vůni PROMISE."

„Práce se silou, kterou je Jennifer Lopez, na vytvoření něčeho skutečně jedinečného v této kategorii, byla inspirativní," říká Parag Vidyarthi, výkonný ředitel společnosti Designer Parfums. „Jennifer byla jako zcela vizionářský a kreativní partner vytrvalá ve svém úsilí zajistit, aby PROMISE poskytovala silnou emoční vůni, kterou ženy hledají."

Vůně PROMISE od Jennifer Lopez, vyvinutá ve spolupráci se společností Robertet, je květinová dřevitá vůně. Začíná svěžími ovocnými tóny italské mandarinky, růžové bobule a hrušky nashi. Po rozvinutí středních tónů (srdce) odhaluje jemný buket orrisu, jasmínu sambacu a orosený zimolez. Vůni uzavírá smyslná dřevitá báze smetanového santalového dřeva a kašmírového dřeva, naplněná krystalizovaným jantarem. Lahvička PROMISE, která je navržena ve vyvýšené, vícebarevné skleněné láhvi s vysoce lesklým kovovým povrchem z růžového zlata, vyjadřuje moderní a luxusní svět Jennifer Lopez díky reflexním akcentům a teplým a příjemným odstínům jantaru a šampaňského.

Produktová řada

  • 30 ml Eau de Parfum Spray 45,00 USD
  • 50 ml Eau de Parfum Spray 55,00 USD
  • 100 ml Eau de Parfum Spray 65,00 USD
  • 10 ml Eau de Parfum kabelkový sprej 22,00 USD

KONTAKT:

Christina Cassera/Jackie Sands-Kirchner

Tractenberg & Co.

212.929.7979

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

27°C

Dnes je pátek 14. srpna 2020

Očekáváme v 17:00 27°C

Celá předpověď