Společnost CAS urychluje vývoj produktů díky zavedení řešení se specializovanými formulacemi

foto

Columbus (USA) 1. října 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Největší sbírka dat s vědeckými formulacemi poskytuje základ pro řešení, která zvyšují efektivitu výzkumu a vývoje

CAS, divize společnosti American Chemical Society, která se specializuje na řešení poskytující vědecké informace, rozšířila své produktové portfolio zavedením nového řešení Formulus® zaměřeného na rychlejší dodávání inovací na trh a uspokojení informačních potřeb formulačních vědců. Vzhledem k tomu, že vývoj produktů představuje přibližně 30 % celkových nákladů na výzkum a vývoj, průmyslová odvětví včetně průmyslu farmaceutického, zemědělských chemikálií a kosmetiky se snaží podnítit inovace a zvýšit účinnost. Tím, že řešení Formulus poskytuje snadný přístup k podrobným statistikám potřebným vědcům, inspiruje nové nápady, snižuje iterace potřebné k optimalizaci každé formulace a informuje o řešení problémů.

Nové řešení pro formulace reaguje na jedinečné potřeby tvůrců

Řešení Formulus přináší největší sbírku formulací pocházejících z časopisů, patentů a příloh produktů na světě. Formulus, integrovaný s bezkonkurenční souborem dat CAS, podrobnými specifikacemi dodavatelů a regulačními zdroji, je pro tvůrce jediným potřebným zdrojem informací. Formulus umožňuje uživatelům rychle prozkoumat prostředí formulací, identifikovat relevantní přístupy a zdrojové složky.

„CAS se intenzivně zaměřuje na zvyšování efektivity během životního cyklu inovací," říká Tim Wahlberg, viceprezident pro produktový management a strategii společnosti CAS. „Naše řešení mají dlouhou historii poskytování poznatků pro vědce z výzkumu. Formulus rozšiřuje naše nabídky o urychlení vývojové fáze. Díky partnerství s formulátory v posledních 3 letech jsme navrhli informační řešení přizpůsobené jejich jedinečným potřebám a pracovním postupům, které jim pomáhají rychleji dodávat novinky na trh."

Urychlování inovací pomocí vysoce kvalitních dat, specializovaných technologií a lidských znalostí

Nová sbírka formulací CAS, kterou vytvořili stovky vědců, jasně identifikuje složky formulací a jejich role a spojuje tvůrce formulací s klíčovými poznatky. Tato formulační data jsou také k dispozici v předních informačních systémech společnosti CAS, STNext® a SciFindern. Portfolio řešení CAS informuje o úplném pracovním toku výzkumu a vývoje a zajišťuje, aby odborníci v oblasti duševního vlastnictví a vědci v oblasti výzkumu mohli přesně vyhledávat informace o komplexních formulacích, aby identifikovali klíčové patentové informace, posoudili ůroveň novátorství a získali relevantní souvislosti pro vývoj aktivních složek. Obsah formulací CAS lze také licencovat pro vlastní projekty a aplikace.

„Vývoj produktu je vždy založen na znalostech; k novému směru můžete využít toho, co lidé udělali dříve. Formulus mi v tomto ohledu opravdu pomohl," uvedl Barry Fanning, Ph.D., vedoucí vědec společnosti The Andersons, Inc. „Úroveň vyhledávání mi umožňuje efektivněji procházet celou literaturu, abych se dostal k požadované odpovědi a vrátil se do laboratoře s dalšími informacemi."

Formulace hrají rozhodující roli při bezpečném a efektivním zavádění nových produktů na trh. Formulus posiluje inovace a umožňuje, aby tvůrci zahajovali vývojovou fázi nejefektivnějším způsobem. Více než 70 % tvůrců, kteří testovali systém Formulus, potvrdilo, že jim pomohl zúžit zaměření rychleji. To snižuje celkový čas a zdroje potřebné k optimalizaci každé formulace od časných fází klinického vývoje po konečný prodejný produkt.

Další informace na webových stránkách www.cas.org/formulus.

O organizaci CAS

CAS, divize společnosti American Chemical Society, spolupracuje s organizacemi pro výzkum a vývoj na celém světě, aby poskytla realizovatelné vědecké poznatky, které jim pomohou plánovat, inovovat, chránit jejich inovace a předpovídat vývoj nových trhů a příležitosti. Vědečtí pracovníci, patentoví profesionálové a obchodní lídři z celého světa v komerčním, akademickém a vládním sektoru spoléhají na naše řešení a služby pro objevování a stanovení strategií. Využijte náš jedinečný obsah, specializovanou technologii a bezkonkurenční lidské znalosti a přizpůsobte si řešení, které vaší organizaci poskytne informační výhody. S více než 110 lety zkušeností nikdo neví o vědeckých informacích více než CAS. Více informací naleznete na stránkách www.cas.org.

CAS, kontakt pro média:

Tina Tomeo

614-447-3600

cas-pr@cas.org

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/691740/CAS_Logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

27°C

Dnes je pátek 14. srpna 2020

Očekáváme v 17:00 27°C

Celá předpověď