Společnost Prometric jmenovala Roye Simrella novým generálním ředitelem

Baltimore 5. září 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Výsledky prokázané panem Simrellem v oblasti budování důležitých informací a softwarově orientovaných podniků pomohou společnosti Prometric pokračovat v poskytování nejlepších služeb ve své třídě a poskytovat svým klientům vyšší hodnotu.

Společnost Prometric LLC („Prometric"), světový lídr ve vývoji testů, dodávkách testů a datových službách, dnes oznámila, že Roy Simrell se stal novým prezidentem a generálním ředitelem společnosti. Simrell, který nahrazuje Charlieho Kernana jako generálního ředitele společnosti Prometric, se také připojí k představenstvu.

Simrell má více než dvě desetiletí zkušeností s předními společnostmi poskytujícími služby v oblasti dat a technologií v mnoha sektorech. „Royovy osvědčené výsledky v oblasti vývoje a poskytování produktů a služeb s přidanou hodnotou, podporované jeho zaměřením na budování vysoce výkonného týmu a silnou kulturu, budou klíčové, protože vstupujeme do další fáze růstu společnosti Prometric. Těším se na spolupráci s Royem, který se ujímá své nové funkce generálního ředitele," řekl Euan Menzies, nevýkonný předseda společnosti Prometric. „Velký přínos Charlieho pro společnost Prometric za poslední dvě desetiletí, a zejména jeho vedení, kdy se společnost během posledních 24 měsíců stala plně nezávislým, tržně orientovaným podnikem, připravil společnost Prometric pro další fázi růstu." Kernan bude i nadále spolupracovat se společností Prometric jako poradce v prvním čtvrtletí roku 2020.

„Jsem velmi rád, že se mohu připojit k týmu Prometric," řekl Roy Simrell. „Za více než 25 let si společnost Prometric získala pověst nejspolehlivějšího poskytovatele vysoce kvalitní provozní podpory a služeb předním profesním sdružením, společnostem a jiným pověřovacím organizacím, které udělují odbornou certifikaci nebo udělují licence k zaměstnání a postupu v široké škále odvětví. Jsem velmi rád, že mohu vést tým Prometric, protože se zaměřujeme na poskytování nejspolehlivějších služeb v tomto odvětví, a vyvíjíme nové produkty a služby, abychom našim klientům poskytli ještě větší hodnotu."

O společnosti Prometric

Prometric umožňuje testovacím sponzorům po celém světě pokročit v jejich pověřovacích programech prostřednictvím vývoje testů a dodacích řešení, které stanoví standard kvality a dokonalost služeb. Společnost Prometric nabízí komplexní a spolehlivý přístup k poradenství, vývoji, správě a poskytování programů v integrovaném technologickém prostředí v nejbezpečnější testovací síti na světě ve více než 180 zemích nebo prostřednictvím pohodlných online testovacích služeb. Více informací naleznete na webových stránkách www.prometric.com nebo nás sledujte na Twitteru na @PrometricGlobal a síti LinkedIn www.linkedin.com/company/prometric/.

Kontakt pro média:

Tom Warren

Prometric

443.455.8652

tom.warren@prometric.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

5°C

Dnes je středa 26. února 2020

Očekáváme v 1:00 2°C

Celá předpověď