Bývalé hlavy států se stávají výkonnými místopředsedy společnosti ToJoy pro EU

foto Bývalý italský premiér Enrico Letta spolupracuje se společností ToJoy
Bývalý italský premiér Enrico Letta spolupracuje se společností ToJoy

Peking 9. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Jelikož Čína slaví 40 let své politiky Reformy a otevřenosti a nadále vede globální iniciativu Pásu a cesty, čínská společnost ToJoy prokazuje trvalý závazek vůči globálnímu podnikání tím, že vítá mezinárodní talent na vysoké úrovni. Letos v červenci se ke společnosti ToJoy připojili bývalý italský premiér Enrico Letta a bývalý rakouský premiér Werner Faymann jako spolupředsedové společnosti ToJoy v západní Evropě.

Pánové Letta a Faymann se připojili k dalším bývalým hlavám států spolupracujícím s ToJoy, včetně bývalého kostarického prezidenta Josého Maríy Figuerese, bývalého srbského prezidenta Borise Tadiće a bývalého belgického předsedy vlády Yvese Leterme. Budou hrát aktivní roli při propagaci strategie internacionalizace společnosti ToJoy. Tato čínská společnost je největším akcelerátorem obchodu v zemi a vytvořila platformu pro ekologické sdílení, která umožnila řadě čínských společností rychlý exponenciální růst.

Ve své současné fázi globálního růstu společnost ToJoy vítá celosvětové kvalitní projekty, aby se připojily k její platformě a využily podobných příležitostí v Číně, s konečným cílem umožnit čínským a globálním projektům expandovat po celém světě.

Na slavnostním ceremoniálu 25. července pan Letta vyjádřil přesvědčení, že postupy společnosti ToJoy v oblasti sdílení ekonomických příležitostí představuje budoucnost globálního podnikání.

Na podobné akci 28. července pan Faymann zdůraznil: „Potřebujeme spravedlivé ekonomiky, mírový svět a úzkou spolupráci, abychom vyřešili problémy, které se ve společnosti objevily. Činnost společnosti ToJoy nám nabízí dobrou cestu a praktický případ."

Předseda představenstva skupiny ToJoy pan Junqing Lu přivítal oba bývalé vedoucí zástupce a řekl: „Jedním z našich snů je nechat podnikání překračovat hranice států. Připojení těchto dvou mezinárodních osobností dokazuje, že společnost ToJoy vkládá své myšlenky přeshraniční spolupráce a sdílení do praxe."

Tyto přeshraniční postupy a postupy sdílení jsou pro čínské společnosti prioritní, protože se neustále vyvíjí iniciativa Pásu a cesty. Jun Ge, globální ředitel společnosti ToJoy Group, dodal: „To, co ToJoy sleduje, je konečný cíl, kterého se snaží dosáhnout iniciativa Pásu a cesty: přinést co největší výhody pro podniky a spotřebitele na celém světě."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/957574/Former_Italian_Prime_Minister_Enrico_Letta.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/957575/Mr_Lu_Junqing.jpg

KONTAKT: Lina Feng, +86-186-1094-3092, fenglina001@tojoy.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď