Ultra tenká, bez rámečku. TCL rozšiřuje nabídku televizí o novou řadu EP68

foto Ultra tenká, bez rámečku. TCL rozšiřuje nabídku televizí o novou řadu EP68
Ultra tenká, bez rámečku. TCL rozšiřuje nabídku televizí o novou řadu EP68

Praha 5. srpna 2019 (PROTEXT) - Brzy po uvedení dvojice nových řad televizí (EP64 a EP66) představuje TCL na českém trhu další novinku, modelovou řadu televizí EP68. Atraktivní design, 4K HDR PRO, Android 9.0 a Dolby Atmos... EP68 podporuje také novou platformu umělé inteligence TCL AI-IN.

TCL, globální televizní značka číslo dvě a jeden z předních výrobců spotřební elektroniky, dnes uvedla na český trh další novinku, novou produktovou řadu televizí EP68. Nová řada EP68 nabízí kvalitu obrazu 4K HDR PRO: čtyřikrát více pixelů pro čtyřikrát více detailů. Rozlišení Ultra HD (3840 x 2160) je čtyřikrát větší než Full HD. EP68 nabízí dokonalost obrazovky Ultra HD s více než osmi miliony pixelů. HDR PRO pak zajistí ohromující detailní zobrazení světla i stínů.

Nejnovější standard pro digitální soubory v rozlišení 4K UHD je HDR (High Dynamic Range), který výrazně rozšiřuje rozsah kontrastu a podání barev. HDR PRO ve spojení s funkcí Wide Color Gamut zvyšuje v případě EP68 zážitek ze standardu HDR a zajištuje bohatší a čistější barvy. Funkce Dolby Vision a HDR10+ přinášejí navíc vylepšený jas, sytou černou a vylepšený kontrast. Uživatel pak vnímá mnohem více detailů, aniž by některý promeškal. Shrnuto: Modelová řada EP68 se vyznačuje nejnovějšími standardy HDR (HDR 10/HDR HLG/HDR 10+/Dolby Vision), a tak bez ohledu na zdroj obrazu (televizní vysílání, streamování videa aj.) si může uživatel vychutnat přednosti rozlišení 4K HDR s vylepšeným kontrastem, barvami a spoustou detailů.

Díky systému Android 9.0 a funkci Okamžité zapnutí (nutno nastavit v Předvolby zařízení – Napájení – Okamžité zapnutí) se televize rychle spouští, rychlé je pak i přepínání mezi televizními programy a dalšími aplikacemi. Spotřeba v režimu Stand-by je pouhých 0,29 W.

Modelová řada EP68 využívá Dolby Atmos s detailním zvukem a dech beroucím podáním filmové reality. Dolby Atmos realisticky zachycuje pohyb každého objektu a zajišťuje šíření precizního zvuku kolem posluchače, který pak bude zcela vtažen do děje.

EP68 završuje spojení vysoké kvality obrazu a zvuku a využívá nejpokročilejší systém používaný u chytrých televizí: Android TV navíc s vestavěnými službami Google Home a Google Assistant. Televizi je možné ovládat hlasem prostřednictvím vybraných zařízení Alexa (nutno zakoupit samostatně), jako jsou Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus. Uživatel pak může dát příkaz pro přehrání hudby, pro poslech zpráv, předpověď počasí nebo nechat nastavit úroveň hlasitosti či přepínat mezi jednotlivými kanály a programy, ale také ovládat další propojená zařízení chytré domácnosti.

Modelová řada EP68 zaujme na první pohled ultra tenkým designem (6 mm), s kovovou úpravou pro atraktivní vzhled i odolnost. Domácnost pak získá špičkové zařízení. EP68 je téměř bezrámečková televize, což umožňuje intenzivnější zážitek a maximální ponoření do sledovaného děje.

Cena a dostupnost

Produktová řada TCL EP68 je lokalizovaná pro český trh a mimo jiné podporuje formát vysílání DVB-T2. Na výběr jsou uhlopříčky 50", 55" a 65". Televize z řady TCL EP68 jsou k dostání v síti internetových prodejen a ve většině kamenných prodejen hlavních prodejců spotřební elektroniky.

Ceny začínají na 12 990 CZK pro uhlopříčku 50" (50EP680) a končí na 20 990 CZK pro uhlopříčku 65" (65EP680).

Kontakt:

Filip Cvetler

filip.cvetler@fcpr.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

24°C

Dnes je úterý 20. srpna 2019

Očekáváme v 17:00 24°C

Celá předpověď