Společnost Trina Solar byla vyhodnocena jako nejlépe financovatelný dodavatel modulů čtvrtým rokem za sebou

foto Společnost Trina Solar získala nejvyšší hodnocení v poslední výroční zprávě o financovatelnosti modulů a střídačů, zveřejněné společností Bloomberg NEF (BNEF).
Společnost Trina Solar získala nejvyšší hodnocení v poslední výroční zprávě o financovatelnosti modulů a střídačů, zveřejněné společností Bloomberg NEF (BNEF).

Čchang-čou (Čína) 2. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost Trina Solar, přední poskytovatel komplexních řešení pro solární energii, získala nejvyšší hodnocení v nejnovější výroční zprávě o financovatelnosti modulů a měničů, publikované agenturou Bloomberg NEF (BNEF). S touto poslední zprávou je nyní společnost Trina Solar jediným výrobcem modulů, který byl podle 100 % odborníků z oboru, kteří se na průzkumu BNFE podíleli, oceněn jako plně financovatelný počtvrté za sebou.

Zpráva BNEF je cenným referenčním materiálem pro podnikatelské úvěry u řady finančních institucí. Podle zprávy je finanční zdraví podniků, sledované záznamy jejích modulů v terénu a záruky výrobců důležitými ukazateli pro finanční instituce při hodnocení financovatelnosti solárních výrobců. V rámci tohoto průzkumu agentura Bloomberg NEF oslovila banky, fondy, společnosti inženýrství a výstavby (EPC), nezávislé dodavatele energie (IPP) a technické poradce na celém světě. Agentura BNEF také provedla řadu hloubkových rozhovorů s inspektory kvality a technickými poradci. Tito odborníci globálně představují instalovanou solární kapacitu 25 GW.

Výkonný viceprezident společnosti Trina Solar pan Yin Rongfang, řekl: „Jsme velmi hrdí na skvělý výsledek, kterého společnost Trina Solar opět dosáhla v této renomované průmyslové zprávě. Tato zpráva potvrzuje naši solidní finanční situaci, prokázanou kvalitu produktů a dobrou pověst společnosti a také uznává náš trvalý závazek k dlouhodobé udržitelnosti. Společnost Trina Solar se zavázala vytvářet dlouhodobou a robustní návratnost investic pro naše globální zákazníky pomocí fotovoltaických modulů s vyšší hodnotou a integrovanými řešeními."

Nejnovější zpráva agentury BNEF uvádí také tabulku bodování spolehlivosti solárních modulů, kterou publikovala společnost PV Evolution Labs (PVEL), kde společnost Trina Solar figurovala mezi světovými výrobci modulů jako „nejlepší výrobce" již popáté za sebou. Tato bodovací tabulka je nejkomplexnějším srovnáním výsledků testů spolehlivosti solárních modulů, které jsou dnes na trhu veřejně dostupné.

Odkaz na fotografie:

https://www.trinasolar.com/sites/default/files/067_4972_h_1.jpg

Titulek: Společnost Trina Solar získala nejvyšší hodnocení v poslední výroční zprávě o financovatelnosti modulů a střídačů, zveřejněné společností Bloomberg NEF (BNEF).

O společnosti Trina Solar

Společnost Trina Solar byla založena v roce 1997 a je předním světovým poskytovatelem komplexních řešení v oblasti fotovoltaiky a inteligentní energie. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem fotovoltaických produktů; vývojem solárních projektů; provozem a údržbou, vývojem a prodejem inteligentních mikroprocesorů a víceenergetických doplňkových systémů, jakož i provozem energetických cloudů. Společnost Trina Solar představila v roce 2018 svou značku Energy Internet of Things (Internet věcí v energetice) a iniciovala Alianci průmyslového rozvoje Trina Energy IoT a Inovační centrum pro IoT v energetice s předními světovými podniky a výzkumnými ústavy. Společnost se zavázala stát se lídrem globálního energetického průmyslu.

KONTAKT: Ching Wang, 86-21-6057-5302

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď