Společnost JA Solar dodala oboustranné moduly PERC s dvojitým sklem pro největší střešní projekt programu NEM v Malajsii

Peking 2. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost JA Solar Co., Ltd, přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, oznámila, že dodala vysoce účinné moduly s oboustrannými PERC články s dvojitým sklem pro solární elektrárnu Goodyear o výkonu 2,5 MW v Malajsii. Elektrárna je dosud největší střešní solární elektrárnou v rámci programu NEM (Net Energy Metering) a má také velký význam pro aplikaci vysoce účinných modulů a pro rozvoj obnovitelné energie v Malajsii.

Program NEM (Net Energy Metering) je jedním z nejdůležitějších energetických projektů v Malajsii. Jeho cílem je vyvinout použití solární energie pro průmyslové, obchodní a zemědělské trhy, jakož i instalaci střešních solárních systémů pro domácnosti a podpořit širší využití solární energie v regionu. Malajský ministr energetiky, vědy, technologie, životního prostředí a změny klimatu Yeo Bee Yin se zúčastnil slavnostního dokončení solární elektrárny Goodyear o výkonu 2,5 MW a přednesl projev.

Elektrárna se nachází se v Shah Alamu na západním pobřeží poloostrovní Malajsie. Závod vlastní společnost Goodyear, jeden z předních světových výrobců pneumatik. Na střeše závodu Goodyear byly instalovány vysoce účinné moduly s oboustrannými PERC články s dvojitým sklem společnosti JA Solar. Solární energie generovaná vysoce účinnými moduly může každý den uspokojit 11,5 % spotřeby energie společnosti.

Vysoce účinné moduly s oboustrannými PERC články s dvojitým sklem společnosti JA Solar zahrnují výhody vysoce účinné technologie oboustranných článků PERC a struktury dvojitých skel s faktorem oboustrannosti přes 70 %. Oboustranné moduly s dvojitým sklem společnosti JA Solar mají vynikající kapacitu výroby energie, vysoký výkon při nízkém osvětlení a odolnost vůči degradaci (PID) i za extrémních povětrnostních podmínek, jako je vysoká teplota a vlhkost. Autoritativní zkušební instituce TÜV Rheinland ověřila, že energetický výnos modulů s oboustrannými PERC články s dvojitým sklem společnosti JA Solar je o 10,5 % vyšší než u konvenčních jednostranných modulů. To představuje vynikající volbu pro uživatele a umožňuje atraktivní návratnost investic.

Další podrobnosti naleznete na webových stránkách: http://www.jasolar.com/html/en/.

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-6361-1888 x1698, bj.sunxr@jasolar.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď