Společnost Mary Kay Inc. sponzoruje 34. výroční shromáždění lékařské společnosti Filipínské univerzity

Dallas 8. července 2019 (PROTEXT/BusinessWire) -

Sponzoring je další z řady partnerství mezi světovou kosmetickou značkou a vědeckou a akademickou komunitou

Společnost Mary Kay Inc., přední průkopník v oblasti péče o pokožku, pokračuje ve svém více než desetiletém úsilí o vědecký výzkum a sponzoruje 34. Výroční shromáždění lékařské společnosti Filipínské univerzity (University of the Philippines Medical Alumni Society of America) (dále jen UPMASA) v Dallasu. Konference pořádaná v hotelu Fairmont od 2. do 6. července uvítala více než 500 lékařů ze Spojených států amerických a Filipín, kteří diskutovali o různých tématech, od dermatologie po ortopedii a neurologii.

Společnost UPMASA je nezisková organizace, která poskytuje zdravotnickou pomoc a podporuje vzdělávání v oblasti péče o zdraví na Filipínách. Má dvacet poboček a členskou základnu více než 2 000 lékařů, převážně ze Spojených států amerických a Filipín, kteří pracují v klinické praxi, ve výzkumu a akademické a komunitní sféře.

„Je pro nás ctí, že se můžeme účastnit a sponzorovat takové akce, jako je výroční shromáždění společnosti UPMASA. Chceme pomáhat pokroku v oblasti technologií a vzdělávání v péči o zdraví a o pokožku,“ řekla Dr, Lucy Gildeaová, hlavní ředitelka pro vědu ve společnosti Mary Kay. „Jsme velmi rádi, že naším sponzoringem podporujeme rovněž humanitární úsilí pobočky společnosti UPMASA v Texasu, jmenovitě dětská centra Johnson County Children's Advocacy Center a Boys and Girls Club of Dallas."

Společnost UPMASA podporuje dobročinné aktivity lékařské fakulty Filipínské univerzity (University of the Philippines College of Medicine) (UPCM) a všeobecné nemocnice Philippine General Hospital (PGH). Organizace pomáhá projektu Cesium ústavu pro výzkum rakoviny PGH Cancer Institute tím, že poskytuje léčiva pro léčení nemajetných onkologických pacientů.

Společnost Mary Kay bude na konferenci rovněž vystavovat svůj produkt TimeWise® Miracle Set 3D® a poskytne informace o vědeckém základě svých kosmetických produktů.

Díky štědré podpoře společnosti Mary Kay bude mít společnost UPMASA možnost pokračovat v podpoře zdravotní péče a lékařského vzdělávání jak na Filipínách, tak v Severní Americe,“ řekl předseda společnosti UPMASA AGC Dr. Ponciano Cruz. „Díky ní rovněž můžeme zajišťovat realizaci dobročinných aktivit, jako je například dotování fakult, stipendia pro studenty medicíny a financování fyzické infrastruktury a zařízení v rámci Filipínské všeobecné nemocnice.“

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů a doplňky stravy. Prostřednictvím své nadace Mary Kay FoundationSM firma věnovala více než 78 miliónů dolarů do výzkumu rakoviny a přístřeší pro oběti domácího násilí. Původní vize paní Mary Kay Ashové - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190707005049/en/

Kontakt:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

Tel : 972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

18°C

Dnes je úterý 15. října 2019

Očekáváme v 3:00 11°C

Celá předpověď