Společnost Mary Kay Inc. získala zlato v kategorii vzdělávání na letošním udělování prestižních cen Spring 2019 Omni Awards

Dallas 3. července 2019 (PROTEXT/BusinessWire) - Moderní vzdělávací systém Link & Learn™ světové kosmetické značky získal hodnocení 9,5 z 10

Společnost Mary Kay Inc. dnes oznámila, že získala na letošním udělování cen Spring 2019 Omni Awards kýženou zlatou cenu v kategorii vzdělávání za svůj moderní vzdělávací systém Link & Learn™. Moderní e-learningová platforma zahrnuje rozsáhlý učební plán, který by měl posílit vzdělávací podporu pro nezávislé prodejce a zvýšit jejich obchodní úspěšnost. Umožní rovněž nezávislým kosmetickým poradkyním společnosti Mary Kay přístup k informacím prostřednictvím obsahu, dostupnosti a lokalizace.

„Ve společnosti Mary Kay silně věříme v soustavné vzdělávání a profesionální rozvoj,” řekla Beth Lopezová, viceprezidentka pro globální vzdělávání obchodních konzultantů Mary Kay a viceprezidentka pro obchod a marketing firmy Mary Kay Inc v Evropě. „Jsme velmi rádi, že jsme získali ocenění Spring 2019 Gold Omni Award za náročnou práci, kterou jsme věnovali naší technologii Link & Learn™. Reakce projeců a jejich zapojení do nového vzdělávacího systému byly více než pozitivní a my budeme pokračovat ve spolupráci s našimi trhy, abychom rozšířili tuto moderní a oceněnou platformu, která by měla pomáhat naplnit naši misi obohacovat život žen na celém světě.”

Ocenění Omni Awards je udělováno za vynikající úspěchy v oblasti film a video, web a mobilní média. Přihlášky jsou přijímány z celého světa. Porotu Omni Awards tvoří celá řada talentovaných profesionálů, kteří pracují pro prestižní firmy, jako je například organizační výbor Olympijských her, CNN, NBC, ABC, PBS, armáda USA, Cartoon Network, Disney, Associated Press a Sodium Entertainment, a další.

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů a doplňky stravy. Prostřednictvím své nadace Mary Kay FoundationSM firma věnovala více než 78 miliónů dolarů do výzkumu rakoviny a přístřeší pro oběti domácího násilí. Původní vize paní Mary Kay Ashové - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190702005176/en/

Kontakty:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

Tel.: 972.687.5332

Email: media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

23°C

Dnes je úterý 22. září 2020

Očekáváme v 17:00 26°C

Celá předpověď