Interactive Brokers Group představuje BET, LEARN, WIN

foto

Greenwich (Connecticut) 2. července 2019 (PROTEXT/BusinessWire) - Společnost Interactive Brokers Group, Inc. (burzovní index IEX: IBKR) věnuje bonus ve výši až 1 000 amerických dolarů jednomu milionu nových zákazníků, aby ho využili na svých makléřských účtech IBKR. Účastníci této propagační akce mohou tento bonus získat, pokud smění své vyhrané sázky ze simulované sázkové sportovní burzy IBKR.

Burza je k dispozici na adrese sports.ibkr.com nebo přes mobilní softwarovou aplikaci “IBKR Sports”. Funguje jako simulovaný peer-to-peer trh, kde mohou účastníci nakupovat, prodávat a obchodovat se sázkami na skutečná sportovní utkání ve sportech jako je tenis, fotbal, baseball a později přibudou další.

„Očekáváme, že tato propagační akce přiláká zákazníky, kteří budou na platformě Interactive Brokers noví a kteří mají mnohem víc vědomostí o sportu než o finančních trzích,“ řekl Thomas Peterffy, předseda představenstva společnosti Interactive Brokers.

„Našim cílem je poskytnout lidem informace o pravděpodobnostní povaze trhů, obchodování a investování. Ilustrujeme to pomocí naší simulované burzy sportovních sázek, kde každá vyhraná sázka platí 100. Hráč, který se domnívá, že šance týmu jsou řekněme 40%, možná bude chtít vsadit méně než 40 nebo prodat za více než 40. Ve světle aktuálních informací a v průběhu utkání se tyto šance budou měnit a ceny sázek se začnou pohybovat, podobně jako ceny na burze cenných papírů,“ řekl Peterffy.

„Účastí na této propagační akci se naši hráči dozvědí o naší platformě, o tom jak obchodovat a investovat a jak mít přehled o svých financích, a zároveň se při tom budou bavit. Sázíme se, že mnoho z těchto účastníků vyzkouší náš bezplatný demo makléřský účet a že se eventuálně mnoho z nich stane klienty společnosti Interactive Brokers,“ dodal.

Simulované sportovní sázky od společnosti Interactive Brokers fungují následně:

Prvních 2,2 milionu účastníků, kteří si otevřou účet pro simulované sázení, dostane „1 000 amerických dolarů“ ve virtuální měně (nebo ekvivalentní částku ve virtuálních Eurech, britských librách nebo kanadských dolarech). Účastníci pak budou mít možnost využít tuto virtuální měnu k nákupům, prodeji a obchodování se simulovanými sportovními sázkami.

Každá vítězná simulovaná sázka bude platit 100 virtuálních dolarů (nebo 100 virtuálních Euro, britských liber nebo kanadských dolarů). Stejně jako při obchodování s cennými papíry, dluhopisy, opcemi nebo termínovanými vklady, na simulované sportovní sázkové burze mohou účastníci nakupovat a prodávat sázky jeden druhému a tvořit prodejní a kupní ceny se specifickým výstupem. Platné prodejní a kupní ceny se pohybují od 0,05 do 99,95 ve virtuální měně a odráží odhad sázejícího, pokud jde o pravděpodobnost výsledku v procentech. Simulovaný sázkový účet bude navyšován o virtuální výhry a jeho výše bude klesat se všemi virtuálními prohrami. Virtuální provize z každého kontraktu bude při každém obchodu odečtena a bude představovat méně než 1% vsazené částky nebo (100 - simulovaná vsazená částka). Účastníci nesmí mít v době utkání více než 3 otevřené sázkové kontrakty, ale otevřené sázky se mohou uzavírat a nové kontrakty prodávat nebo nakupovat současně.

Výhry na účtu ze simulovaných sportovních sázek lze směnit až za 1 000 amerických dolarů bonusu (the PRIZE), které se mohou použít na makléřském účtu u Interactive Brokers. Takovou směnu lze realizovat pouze jednou a bonusy se nesmí převádět ani vybírat. Všechny nevyužité prostředky po pěti letech automaticky propadnou a ztratí hodnotu. Na účtech simulovaného sázení nesmí účastníci ukládat ani vybírat.

Veškeré peníze na simulovaném sázkovém účtu jsou virtuální, nelze je převádět a nemají žádnou hotovostní hodnotu.

Pokud balance jakéhokoli virtuálního účtu klesne na nulu, bude účet uzavřen a stejný hráč nebude mít možnost si jiný simulovaný sázkový účet otevřít. Založení makléřského účtu podléhá požadavkům a podmínkám společnosti Interactive Brokers.

Tato propagační akce je určena pro osoby starší 21 let z těch jurisdikcí, kde je povolena. Žádné nákupy ani platby nejsou dovoleny ani vyžadovány a účastníci nemohou sázet, vyhrávat ani prohrát skutečné peníze. Držitelé makléřského účtu u společnosti Interactive Brokers v době mezi 1. lednem a 30. červnem 2019 nemohou směnit své výhry na bonusy. Propagační akce končí buď 31. prosince 2020 nebo až budou rozdány všechny bonusy. Oficiální pravidla naleznete na adrese https://sports.ibkr.com/ibg/#/ext/rules, kde najdete podrobné podmínky a informace.

V současné době spouštíme 1 000 simulovaných sázkařských účtů pro jednotlivce, kteří vyzkoušeli bezplatný demo účet v nedávné minulosti jako testovací skupina. Očekáváme, že do čtvrtfinále Wimbledonu bude mít každý, kdo splňuje podmínky, možnost otevřít si simulovaný sázkový účet.

Další informace naleznete na adrese https://sports.ibkr.com.

O společnosti Interactive Brokers Group, Inc.:

Společnost Interactive Brokers Group je automatický elektronický globální zprostředkovatel a makléř, který se specializuje na vyřizování objednávek a provádění a zpracování obchodů s cennými papíry, termínovaných obchodů a nástrojů na více než 125 trzích v mnoha zemích a měnách od integrovaných investičních účtů IBKR po produkty pro klienty z celého světa. Poskytujeme služby jednotlivým investorům, hedge fondům, obchodním skupinám, finančním poradcům i začínajícím makléřům.

Čtyři desítky let se zaměřujeme na technologie a automatizaci a díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům jedinečnou sofistikovanou platformu pro řízení jejich investičního portfolia za nejnižší ceny, jak vyplývá z přehledu nejlepších online makléřů prestižního časopisu Barron publikovaném 25. února 2019. Snažíme se nabízet našim klientům výhodné ceny a nástroje pro obchodování, správu rizik a portfolia, možnosti výzkumu a investiční produkty za minimální ceny nebo zdarma, takže mají možnost dosáhnout vynikající návratnosti svých investic.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190701005765/en/

Kontakty

Pro společnost Interactive Brokers Group, Inc.

Kontakt pro investory:

Nancy Stuebe, Tel : 203-618-4070

nebo

Kontakt pro média:

Kalen Holliday, Email : media@ibkr.com nebo Tel : 203-913-1369

Zdroj: Interactive Brokers Group, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

18°C

Dnes je úterý 15. října 2019

Očekáváme v 3:00 11°C

Celá předpověď