Terra Drone investuje do společnosti RoNik Inspectioneering pro růst portfolia kontroly omezeného prostoru ve zpracovatelském průmyslu

foto

Tokyo 2. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Nový společný podnik Terra Inspectioneering se celosvětově zaměří na sektor nafty a plynu

Společnost Terra Drone Corporation, jeden z největších poskytovatelů na světě v oblasti průmyslových řešení s využitím dronů, oznámila dokončení své investice do přední holandské společnosti RoNik Inspectioneering, která zajišťuje vizuální a ultrazvukové kontroly s využitím bezdrátové robotiky. Díky této investici se společnost RoNik Inspectioneering stává součástí skupiny Terra Drone a je přejmenována na Terra Inspectioneering. Společnost se zaměří na dozor průmyslových, nebezpečných a uzavřených prostorů, jako jsou skladovací nádrže, kotle, ohřívače, pece, komíny, potrubí a další.

Společnost RoNik přichází s dlouhou historií poskytování inspekčních služeb, které zajišťovala více než 200krát pro nejvýznamnější evropské společnosti v ropném a plynovém, petrochemickém a potravinovém průmyslu a globální významné ropné a plynárenské společnosti také považuje za své klienty. (Inspekční postupy zhlédnete zde: https://vimeo.com/290357142). Začátkem letošního roku společnost RoNik získala cenu Drone Hero Europe 2019 v soutěži organizované Evropskou organizací pro zkoumání bezpilotních letounů (EUKA). O společnosti Terra Drone je známo, že investuje do technologických společností, které nabízejí odlišná bezpilotní řešení pro uživatele a společnost RoNik této filozofii dokonale odpovídá.

Společnost RoNik odstranila specifický nedostatek v tomto odvětví tím, že vyvinula vhodnou technologii UT, díky které je testování ultrazvukové tloušťky na obtížně přístupných vnitřních místech velmi snadné. Využití dronů pro inspekce nádrží nejenže eliminuje potřebu umisťování lidí v nebezpečných místech, ale zkracuje také dobu potřebnou k inspekci o 40 % až 60 %. Data zachycená patentovanými UT drony společnosti RoNik jsou sdílena formou inovativních 3D modelů založených na cloudu. Tato data jsou plně v souladu s normami pro inspekce skladovacích nádrží, jako jsou API-653 a EEMUA 159.

Toru Tokushige, generální ředitel společnosti Terra Drone Corporation, říká: „Ropné a plynárenské společnosti si rychle uvědomují, jak mohou být drony využity ke zlepšení provozních výsledků, úspoře času a snížení nákladů. Začleněním osvědčených a spolehlivých technologií nedestruktivních testů společnosti RoNik do sady řešení, které nabízíme prostřednictvím celosvětové sítě společnosti Terra Drone ve více než 25 zemích, budeme schopni obsluhovat ropné a plynárenské společnosti ve všech částech světa."

Terra Drone bude nadále investovat do předních světových společností s nejnovějšími technologiemi.

Pro další informace kontaktujte:

Terra Drone Co.

Tel: +81(0)3-6319-7193

E-mail: info.en@terra-drone.co.jp

Terra Drone, webové stránky: https://www.terra-drone.net/global/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/941282/RoNiks_patented_drone_inspects_tank_thickness.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/941281/UT_graph_checked_ground_monitor.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

18°C

Dnes je úterý 15. října 2019

Očekáváme v 3:00 11°C

Celá předpověď