Mary Kay Inc. uzavřela partnerství s organizací The Nature Conservancy s cílem podpořit trvale udržitelné rybaření v Mexickém zálivu

foto Julie Sullivan, manažerka projektu obnovy pobřeží pro společnost The Nature Conservancy. © Jerod Foster pro The Nature Conservancy.
Julie Sullivan, manažerka projektu obnovy pobřeží pro společnost The Nature Conservancy. © Jerod Foster pro The Nature Conservancy.

Dallas (USA) 9. června 2019 (PROTEXT/BusinessWire) -

Toto partnerství, které je součástí programu Texas Fisheries & Coastal Resilience se zaměří na problémy s nadměrným rybolovem a poškozováním jejich domoviny

Společnost Mary Kay Inc., světová jednička v oblasti firemní a sociální odpovědnosti, oznámila uzavření partnerství s organizací The Nature Conservancy, jehož cílem je podpořit trvale udržitelné rybaření v Mexickém zálivu. V rámci programu s názvem Texas Fisheries & Coastal Resilience se chce zaměřit na řešení problémů s nadměrným rybolovem, poškozování přirozené domoviny ryb a také na náhodný odchyt druhů ryb, které nejsou přímými cílovými druhy při komerčním rybolovu.

Tato tisková zpráva obsahuje multimedia. Kompletní zprávu si můžete zobrazit zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190607005074/en/

“Všichni neseme odpovědnost za ochranu oceánů, které jsou nejcennějších přírodním zdrojem naší planety,“ řekla Deb Gibbins, provozní ředitelka firmy Mary Kay.

“Doufáme, že díky spolupráci s organizací The Nature Conservancy, společnost Mary Kay pomůže udržet biodiverzitu a kvalitu ekosystému v oceánech.”

Cílem tohoto programu je podpořit trvale udržitelné rybaření a obnovit a udržet vodní ekosystémy, a to na základě zavádění inovací, spolupráce s místní komunitou a vytvořením politiky, která umožní zajistit trvale udržitelný rybolov v celém Mexickém zálivu.

S rozvojem ekonomiky dochází ke stěhování obyvatel do pobřežních států a způsob, jakým se postaví k trvalé udržitelnosti, přímo ovlivní zdraví jejich přírodních zdrojů.

Organizace The Nature Conservancy byla založena v roce 1951. Jedná se o přední světovou organizaci zabývající se ochranou ekologicky významných vod a půdy tak, abychom je zachovali pro budoucí generace.

Činnosti, které organizace The Nature Conservancy využívá jsou založeny na aktuálním vědeckém poznání a pragmatických řešeních těch největších hrozeb v co nejširším měřítku.

Investice společnosti Mary Kay, která působí po celém Mexickém zálivu, prospěje:

- Vědě: zavedení ukázkových projektů ve vybraných rybolovných organizacích s cílem ukázat ostatním jak zlepšením řízením rybolovných aktivit dosáhnout trvale udržitelného rybolovu.

- Leaderům: partnerství a příspěvky od nevládních organizací pomůžou zlepšit kvalitu řízení, manažerské schopnosti, spolupráci a adaptabilitu.

- Technologiím: ukázat jak integrace moderních informačních systémů a nástrojů a technologií na podporu rozhodovacího procesu dokáže zajistit shromažďování a analýzu důležitých informací pro adaptivní management.

“Společnost Mary Kay dlouhodobě podporuje změny, které umožní zachovat zemi pro následující generace a jsme hrdi na to, že můžeme spolupracovat s firmou, která nám umožní znásobit naše úsilí při zajišťování zdravého a prosperujícího Mexického zálivu,” řekla Laura Huffman, regionální ředitelka organizace The Nature Conservancy pro Texas.

“Tato investice do našeho programu nejen umožní podpořit další vědecký výzkum, připravit nové politiky a zlepšit spolupráci s místními komunitami, ale současně nám pomůže dokázat, že si nemusíme vybírat mezi ekologií a ekonomickou prosperitou, ale že je možné dělat věci dobře a přitom pomáhat lidem i přírodě přežít.”

Nedávno se zástupci firmy Mary Kay zúčastnili summitu Oceans Plastics Leadership Summit, což je první akce, na které se sešly přední organizace v oblasti celého dodavatelského řetězce plastů, aby představily nové iniciativy, strategie a přístupy, které pomůžou řešit velký problém, která představuje znečištění oceánů plasty, a to prostřednictvím společných podniků, vědeckovýzkumných aktivit a partnerské spolupráce.

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů a doplňky stravy. Prostřednictvím své nadace Mary Kay FoundationSM firma věnovala více než 78 miliónů dolarů do výzkumu rakoviny a přístřeší pro oběti domácího násilí. Původní vize paní Mary Kay Ashové - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190607005074/en/

Kontaktní informace

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je čtvrtek 16. července 2020

Očekáváme v 3:00 15°C

Celá předpověď