Regionální fórum CAMCA 2019 se bude konat v Uzbekistánu od 12. do 14. června

foto

Washington 8. června 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Důležité rozhovory a navazování kontaktů se špičkovými odborníky ze Střední Asie a dalších zemí

Šestý ročník Regionálního fóra CAMCA se uskuteční v termínu 12. - 14. června v Taškentu v Uzbekistánu. Od svého založení v roce 2014 se Fóra zúčastnilo více než 160 řečníků a přivítalo stovky účastníků z více než 25 zemí a 150 společností. Fórum je vynikající příležitostí pro setkání s předními influencery a novými lídry v regionu CAMCA (Střední Asie-Mongolsko-Kavkaz-Afghánistán), jakož i získat z první ruky informace o dění v regionu. Více informací o účasti najdete na webových stránkách www.camcaforum.org.

Regionální fórum CAMCA je nepolitické a nestranné fórum založené s cílem podpořit regionální diskusi o způsobech podněcování hospodářského růstu a sociálního rozvoje ve Střední Asii a na Kavkaze. Fórum vzniklo jako jedna z prvních a jedinečných platforem sdružujících představitele 10 zemí regionu CAMCA, který sahá od Jižního Kavkazu až po Mongolsko, s cílem jednat o vznikajících možnostech regionální spolupráce.

Fórum se uskuteční v Uzbekistánu, v samotném srdci Střední Asie z pohledu populace i geografické polohy, a jeho hlavním tématem bude „CAMCA: Společné zájmy, společné aspirace." Účastníci akce se budou moci zúčastnit plenárních zasedání, hlavních prezentací a diskusí na témata, jako je obchod v rámci regionu, doprava a tranzit, podnikání a investice v regionu, hospodářský rozvoj, podnikání a inovace, lidský kapitál a vzdělávání.

V průběhu Fóra vystoupí více než 80 špičkových řečníků a účastníků panelových diskusí z celého regionu před přibližně 300 účastníky z více než 20 zemí.

Hlavní řečníci:

- Ruslanbek Davletov, ministr spravedlnosti Uzbekistánu

- Dr. Arthur Laffer, zakladatel a prezident společnosti Laffer Associates

- Giorgi Kvirikashvili, bývalý premiér Gruzie

„Doufáme, že i díky různorodé a skvělé skupině účastníků bude Fórum v zásadě „místem, kde vyřídíte vše". Měl by sloužit zejména odborníkům, kteří mají zájem o regionální spolupráci a partnerství a také zástupcům jiných zemí, společností a organizací, kteří mají zájem prozkoumat vznikající příležitosti v tomto regionu." - Sarah Tonucci, výkonná ředitelka Rumsfeldovy nadace

Fórum pořádá Rumsfeldova nadace, Institut Střední Asie a Kavkazu (Central Asia-Caucasus Institute) a Síť regionu CAMCA. Organizátoři věří, že prohloubení komunikace a spolupráce mezi talentovanými odborníky z různých oblastí může výrazně přispět k ekonomickému, politickému a sociálnímu rozvoji na národní i regionální bázi.

Kontakt pro média:

Sarah Tonucci

Výkonná ředitelka, Rumsfeld Foundation

s.tonucci@dhrllc.net

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/899464/2019_CAMCA_Forum.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je sobota 11. července 2020

Očekáváme v 1:00 13°C

Celá předpověď