DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář, oslavila 10. výročí založení a poděkovala klientům a spolupracovníkům

foto

Praha 6. června 2019 (PROTEXT) -

Neformální společenský večer s rautem k oslavě 10. výročí založení advokátní kanceláře DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se konal dne 30.5. 2019 v originálním prostředí restaurace Bastion Praha.

Večera se kromě partnerů kanceláře Davida Urbance, Jana Vavřiny a Barbory Simon Dunovské, zaměstnanců a spolupracovníků kanceláře účastnili především zástupci nejvýznamnějších klientů zejména z bankovních a finančních institucí, s nimiž kancelář intenzivně léta spolupracuje. Přípitek pronesla řídící partnerka kanceláře JUDr. Barbora Simon Dunovská a zástupci klientů - člen představenstva ČSOB a.s. Ing. Petr Knapp a předseda představenstva a generální ředitel ČSOB Factoring a.s. Ing. Tomáš Morávek, kteří ocenili úspěšnou dlouhodobou spolupráci s kanceláří.

Přestože kancelář slavila 10. výročí založení, partneři kanceláře podnikali v advokacii společně mnoho let ještě před založením kanceláře DUNOVSKÁ & PARTNERS, rovněž i pracovní vztahy s klíčovými klienty přesahují podstatně dobu existence kanceláře a s klíčovými klienty trvají téměř 25 let. Za 10 let svého fungování na trhu právních služeb vybudovala kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS erudovaný tým zkušených právníků, kteří jsou schopni poskytovat servis prestižní klientele v komplikovaných kauzách na dlouhodobé bázi. Kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS potvrdila svou stabilní pozici na trhu zejména v oblastech Bankovnictví & Finance, Fúze & Akvizice a Restrukturalizace & Insolvence. Právě v těchto oblastech je vyhodnocována jako jedna z doporučených právnických firem ve firemním žebříčku Právnická firma roku pořádaném každoročně společností EPRAVO.CZ, a.s.

Od roku 2012 je DUNOVSKÁ & PARTNERS každoročně vyhodnocována také referenčním průvodcem právních firem The Legal 500 jako jedna z doporučených vedoucích právních firem v České republice pro oblast Bankovnictví, Finance a Kapitálové trhy. Kancelář je průvodcem The Legal 500 označena za "bankovní a finanční boutique, pokrývající i další oblasti a právní disciplíny".

Kontakt:

Mgr. Sylvie Netrhová

office manager

tel: +420 277 009 912

mob: +420 775 780 313

EPRAVO.CZ, a.s., Dušní 10, 110 00 Praha 1, CZ

EPRAVO Group, s.r.o., Zámocká 3, 811 09 Bratislava, SK

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je čtvrtek 16. července 2020

Očekáváme v 5:00 15°C

Celá předpověď