Společnost Zynga uvádí na trh hru Tiny Royale™ exkluzivně na platformě Snap Games

foto

San Francisco 6. června 2019 (PROTEXT/BusinessWire) -

Malá hra typu Battle Royale Game je nyní k dispozici na herní platformě pro více hráčů Snapchat

Společnost Zynga Inc. (burzovní index Nasdaq: ZNGA), světová jednička v oblasti interaktivní zábavy, dnes oznámila, že uvádí na trh rychlou battle royale hru (hru, která kombinuje přežití, průzkum a soupeření „do posledního dechu“), Tiny Royale™, exkluzivně na nové herní platformě pro více hráčů Snap Games společnosti Snap Inc (burzovní index NYSE: SNAP).

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190605005048/en/

Tiny Royale™ je střílečka pro více hráčů, ve které je zážitek z battle royale žánru upraven pro platformu Snapchat. Tiny RoyaleTM umožňuje hráčům, aby si vybrali postavy, hráli v týmu s přáteli nebo bojovali samostatně a získávali kořist a stříleli na své cestě k vítězství. Hru může hrát současně až 30 hráčů, kteří mohou vytvářet týmy až 4 přátel. V průběhu hry, kdy se území neustále zmenšuje, mohou hráči odblokovávat své postavy a sbírat zbraně a další předměty, až to chvíle, kdy zůstane pouze jeden hráč nebo tým.

„Jsme velmi rádi, že můžeme být jednou z prvních firem, která přinese herní zážitky na platformě Snapchat,“ řekl Bernard Kim, prezident publishingu ve společnosti Zynga. „Tvůrci her mají jen ojediněle příležitost vytvořit zcela nový zážitek na vznikající platformě, takže náš tým byl velmi rád, že může přepracovat žánr battle royale na rychlou hru navrženou pro platformu Snap Games.”

„Platforma Snap Games je celá o objevování nových způsobů, jak můžete hrát společně s přáteli a hra Tiny Royale™ je toho skvělým příkladem,“ řekl Will Wu, ředitel platformy Snap Games. „Chopili jsme se příležitosti získat mobilní hry, které světová jednička společnost Zynga vyvinula pro naši platformu a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co si naše komunita myslí o tomto novém způsobu spojení s ostatními.“

Snap Games je navržena pro synchronní mobilní hraní mezi přáteli a postavena na výkonném herním motoru PlayCanvas. Platforma, která byla spuštěna v dubnu, zahrnuje pečlivě vybrané originální tituly i tituly třetích stran. Od dneška se budou moci uživatelé služby Snapchatt ponořit okamžitě do hry Tiny Royale™ díky funkci Chat v aplikaci Snapchat. Hráči mohou rovněž bez problémů komunikovat s přáteli prostřednictvím textového i hlasového chatu v průběhu hry, který umožňuje živou komunikaci a ještě více zábavy při hře Tiny Royale™ na platformě Snapchat.

Hra Tiny RoyaleTM letos v létě rovněž spustí funkci, díky které mohou hráči mezi sebou soutěžit o pořadí s názvem Tiny Royale™ Leagues. Díky této funkci vznikne pro hráče více konkurenční prostředí, protože se stanou součástí skupiny 100 lidí, rozřazených do 20 úrovní. Hráči budou bojovat o postup do vyšší úrovně v časově omezených sekvencích, získávat trofeje a odměny podle toho, jak budou úspěšní.

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy, jejíž misí je spojit svět prostřednictvím her. K dnešnímu dni hraje franšízy společnosti Zynga, jako například CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Words With FriendsTM a Zynga PokerTM více než miliarda hráčů . Hry společnosti Zynga jsou k dispozici ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních platformách a mobilních zařízeních na celém světě. Společnost byla založena v roce 2007, má sídlo v San Francisku a pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Další informace naleznete na stránkách www.zynga.com nebo sledujte společnost Zynga na Twitteru a Facebooku.

O společnosti Snap Inc.

Společnost Snap Inc. je výrobce fotoaparátů. Věříme, že znovu objevení fotoaparátů představuje skvělou příležitost pro zlepšení životů lidí a komunikace. Přispíváme k vývoji tím, že lidem umožňujeme, aby se projevovali, žili okamžikem, dozvídali se o světě a společně se bavili. Další informace naleznete na stránkách snap.com.

Podpůrné materiály a video: https://app.box.com/s/yhbov8zs1g65gew0ht9vx68wip0v6pdl

Zdrojovou stránku si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190605005048/en/

Kontakty

Dana Whitney

Email : dwhitney@zynga.com / Tel : 415-359-7006

Sarah Ross

Email : sarah@zynga.com / Tel : 310-924-1404

nebo

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

ONE PR Studio (pro společnost Zynga v USA) / Email : zynga@oneprstudio.com / Tel : (510) 893-3271

Zdroj : Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je čtvrtek 16. července 2020

Očekáváme v 5:00 15°C

Celá předpověď