Moduly s půlenými monokrystalickými PERC články společnosti JA Solar, nová volba vysoce výkonných produktů pro jihokorejský trh

Peking (Čína) 15. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost JA Solar Co., Ltd, přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, nedávno oznámila, že pro projekt solární elektrárny o výkonu 450 kW v Jižní Koreji dodala všechny moduly založené na technologii vysoce účinných půlených monokrystalických PERC článků. JA Solar je prvním zahraničním dodavatelem modulů s půlenými monokrystalickými PERC články v zemi. Zřízení této elektrárny má velký význam pro aplikaci vysoce účinných modulů s půlenými monokrystalickými PERC články i pro rozvoj obnovitelných zdrojů energie na korejském trhu.

V dubnu 2019 se společnost JA Solar stala první čínskou fotovoltaickou společností, která získala certifikaci výrobku od veřejné organizace Korea Standards Association (KS) pro svůj modul s půlenými monokrystalickými PERC články o výkonu 395 W. Tato certifikace umožňuje zákazníkům v Jižní Koreji, kteří se zaměřují na snižování nákladů na pozemkové parcely, širší přístup k vysoce výkonným solárním energetickým produktům. Důležité je, že certifikace organizace KS pro tento modul potvrzuje, že produkty JA Solar splňují státní normy v Jižní Koreji a zvyšují tak konkurenceschopnost a uznání značky na místním trhu.

Solární elektrárna o výkonu 450 kW se nachází ve městě Hamyang-gun v provincii Jižní Kjongsang v Jižní Koreji. Vysoce účinné moduly využité v tomto solárním projektu prošly testem dlouhodobé spolehlivosti a mají vynikající environmentální adaptabilitu. Konstrukce kombinovaných sériových a paralelních obvodů může snížit vnitřní ztráty energie, zvýšit účinnost konverze a umožnit lepší teplotní koeficient. Když je modul ve stínu, je díky své půlené konstrukci schopen generovat více elektřiny ve srovnání s běžnými moduly, což poskytuje silnou záruku spolehlivosti systému elektrárny a optimalizace výroby elektřiny.

Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, uvedl: „Trh Jižní Koreje má velký zájem o vysoce účinné solární moduly. Pro uspokojení rostoucí poptávky zákazníků se společnost JA Solar bude i nadále zaměřovat na výzkum a vývoj a výrobu vysoce výkonných systémů solárních modulů. Naše pobočka v Jižní Koreji je také odhodlána poskytovat vynikající služby pro uspokojení potřeb zákazníků a dále rozšiřovat naši přítomnost s cílem přispět k rozvoji solárního průmyslu v regionu."

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-6361-1888 x1698, bj.sunxr@jasolar.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

20°C

Dnes je pondělí 19. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 19°C

Celá předpověď