Společnost LONGi představila novou řadu vysoce výkonných modulů - 430W Hi-MO4 a REAL BLACK

foto

Si-an (Čína) 15. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost LONGi, která vyzdvihuje svou rostoucí sílu v tomto odvětví, vydala novou řadu modulů, které určují průmyslový standard - vysoce výkonné moduly nové generace Hi-MO4 a REAL BLACK.

Modul Hi-MO4 má všechny výhody předchozí řady Hi-MO modulů, ale je vylepšený o novou generaci pokročilých monokrystalických PERC článků a enkapsulační technologii půlených a oboustranných článků. S moduly Hi-MO4 nyní tento průmysl nabízí volbu modulu s novým vyšším výkonem a spolehlivostí.

Ve srovnání s modulem s oboustrannými půlenými články Hi-MO3, představeném v roce 2018, si Hi-MO4 zachovává vlastnosti modulu Hi-MO3 s ohledem na oboustrannou výrobu energie, čímž dosahuje 8-20% zvýšení výkonu generovaného zadní stranou článku v různých povětrnostních prostředích s vysokou spolehlivostí a nízkým útlumem. Přednosti modulu Hi-MO4:

Značně zvýšený výkon modulu

Hi-MO4 využívá modernizovanou technologii PERC založenou na 6 přípojnicích s účinností článků dosahující 22,5 %. Zatímco výkon přední strany modulu Hi-MO3 je 380 W (72 článků), Hi-MO4 tento výkon zvyšuje na více než 420 W a dosahuje špiček výkonu až 430 W.

Nižší náklady na výrobu energie (LCOE)

Ve srovnání s modulem Hi-MO3 mohou být náklady na zavedení systému (BOS) při nasazení Hi-MO4 sníženy přibližně o 7 % a náklady na výrobu energie (LCOE) o 1,4 %. V kombinaci se sledovacími systémy lze LCOE dále snížit.

Společnost LONGi se díky své pokročilé technologii produktů umístila na prvním místě v celosvětových dodávkách monokrystalických článků a modulů po čtyři po sobě následující roky. Celková dodávka oboustranných modulů dosáhla výkonu 1,5 GW.

Společně s modulem Hi-MO4 byl představen modul celočerné řady - REAL BLACK. Modul REAL BLACK, navržený s výhodami „dobrého vzhledu, vysokého výkonu a vysoké spolehlivosti", bude k dispozici pro střešní fotovoltaické instalace. REAL BLACK se svým černým vzhledem a konzistentní barvou může být dokonale sladěn se střechou a místní prostředím, což maximalizuje estetiku a vysoký výkon.

Li Zhenguo, prezident společnosti LONGi, při představení nových produktů uvedl: „Efektivita a výroba nákladově efektivních a vysoce kvalitní produktů je technologická inovace společnosti LONGi. Očekáváme, že představení modulu Hi-MO4 bude hrát důležitou roli při snižování emisí. REAL BLACK přinese uživatelům střešních solárních instalací novou estetiku a vysoký výkon. LONGi bude i nadále investovat do výzkumu a vývoje s cílem vyvíjet spolehlivé produkty s vysokou účinností a pomáhat solárnímu průmyslu vylepšit jeho technologie.

Představení modulů nové generace Hi-MO4 a REAL BLACK povede nový trend vývoje technologických modulů a podpoří realizaci parity rozvodné sítě.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

KONTAKT: Ted Yang, +86-15388637121

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

20°C

Dnes je pondělí 19. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 19°C

Celá předpověď