Hra BTS WORLD je k dispozici pro předběžnou registraci od 9. května

foto Hra BTS WORLD je k dispozici pro předběžnou registraci od 9. května
Hra BTS WORLD je k dispozici pro předběžnou registraci od 9. května

Los Angeles 10. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Hra BTS WORLD je k dispozici pro předběžnou registraci od 9. květnaVelmi očekávaná mobilní hra od společnosti Netmarble bude obsahovat exkluzivní fotografie a videa boy bandu BTS

Společnost Netmarble Corp. oznámila, že její velmi očekávaná mobilní hra BTS WORLD bude k dispozici pro předběžnou registraci od 9. května ve tichomořského standardního času (PST) / 10. května ve korejského standardního času (KST) [https://btsw.netmarble.com].

Hra BTS WORLD, vytvořená ve spojení se světoznámými hvězdami, je příběhová mobilní simulační hra, která hráčům umožňuje interaktivní zážitek. „Hra BTS WORLD byla vyvinuta s ohledem na hráče od samého počátku," řekl Seungwon Lee, globální ředitel společnosti Netmarble. „Nejen, že mohou zažít něco úplně jiného, ale také získávají přístup k obrovskému množství nového a vzrušujícího obsahu, který jsme vytvořili speciálně pro hru BTS."

BTS WORLD obsahuje 10 000 exkluzivních zcela nových fotografií a 100 exkluzivních videoklipů. BTS WORLD také přibližuje hráče k hudební skupině více než kdy jindy a umožňuje jim virtuálně komunikovat se členy bandu prostřednictvím interaktivního systému 1:1.

Webová stránka s předběžnou registrací umožní hráčům také první náhled do hry BTS WORLD, včetně představení hry, příběhu bandu BTS a „From BTS" - zvláštního nahlédnutí do „mobilních funkcí" hry, které hráčům umožňují virtuální interakci se členy skupiny. Kromě toho budou stránky obsahovat minihru, párování hráčů se členem, který jim nejlépe odpovídá jako manažer, prostřednictvím krátké série otázek.

Hra bude vydána celosvětově pro zařízení iOS a Android. Sledujte informace o oficiálním datu spuštění hry BTS WORLD. Více informací o hře BTS WORLD naleznete na webových stránkách [https://btsw.netmarble.com] nebo stránkách BTS WORLD. Nejnovější aktualizace o hře BTS WORLD jsou také k dispozici na síti Twitter.

O společnosti Netmarble Corporation

Společnost Netmarble Games Corp. se snaží poskytovat skvělé hry hráčům na celém světě. Společnost Netmarble založená v Koreji v roce 2000 je nejrychleji rostoucí společností mobilních her a neustále se řadí mezi přední světové mobilní vývojáře a vydavatele. Netmarble s více než 5 500 zaměstnanci vyrábí a obsluhuje jedny z nejúspěšnějších mobilních her, včetně Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Everybody's Marble a Seven Knights. Jako mateřská společnost společnosti Kabam, která je největším vývojářem mobilních her v oblasti masivně multiplayerových her zdarma a největším akcionářem společnosti Jam City, předního vývojáře společenských her, je společnost Netmarble strategickým partnerem společnosti CJ ENM Corporation, největší zábavní společnosti v Asii, společnosti Tencent Holdings, největší internetové společnosti v Asii, a NCsoft, přední společnosti v oblasti MMO her. Více informací naleznete na webových stránkách www.netmarble.com.

O společnosti Big Hit Entertainment

Společnost Big Hit Entertainment byla založena v únoru 2005 v Jižní Koreji generálním ředitelem a producentem Bang Si-Hyukem a zaměřuje se na hudební produkci, management umělců a vydávání. Obchodní aktivity společnosti Big Hit zahrnují a vyvíjejí řadu obsahu vytvořeného špičkovými umělci s autorskými právy, včetně světoznámého boy bandu BTS a jejího nejnovějšího přírůstku, bandu TOMORROW X TOGETHER. Se svým posláním „Hudba a umělci pro léčení" se společnost Big Hit snaží o pozitivní vliv prostřednictvím obsahu a zároveň poskytuje radost a inspiraci hudebním fanouškům na celém světě.

Korea (Soul)

Centrála, vztahy s veřejností

Jinho Lee

globalpr-g@netmarble.com

82-2-2271-7444

Severní Amerika

Netmarble US, vztahy s veřejností

Chastity Irizarry

chastity.irizarry@netmarble.com

Rogers & Cowan

Joe Schneider

jschneider@rogersandcowan.com

Big Hit Entertainment

Irene Choi

irenechoi@bighitcorp.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/884376/BTS_WORLD.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

20°C

Dnes je pondělí 19. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 19°C

Celá předpověď