Společnosti Kahoot! a DragonBox spojují síly, aby vytvořily úžasnou zkušenost výuky matematiky pro všechny

foto
(PRNewsfoto/Kahoot!)

Oslo (Norsko) 9. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Kahoot!, globální vzdělávací platforma, dnes oznámila akvizici společnosti DragonBox, oceňovaného herního studia a tvůrce populárních matematických aplikací DragonBox. Tyto dvě vzdělávací komunity spojují poutavé matematické aplikace DragonBox a stovky milionů uživatelů platformy Kahoot! Na celém světě.

„Jsme nadšeni, že se k nám DragonBox připojuje za účelem vytváření úžasného vzdělávání a způsobu výuky budoucnosti," řekl ?smund Furuseth, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Kahoot!. „DragonBox přináší pro naši globální komunitu studentů, učitelů a rodičů obrovskou hodnotu, protože matematika je jedním z nejoblíbenějších témat na naší platformě."

Společnost DragonBox, se sídlem v Norsku stojí za oceňovanou řadou vzdělávacích matematických aplikací DragonBox. V roce 2012 představila svou první aplikaci hry pro algebru a v roce 2017 hru DragonBox pro výuku školní matematiky. DragonBox je nesmírně populární mezi dětmi, rodiči, učiteli a školami, s miliony uživatelů po celém světě.

„Společnost DragonBox od prvního dne učinila učení matematiky zábavnější a přitažlivější pro děti na celém světě. Spolu se společností Kahoot! umožníme milionům dalších uživatelů, aby se učili matematiku úžasným způsobem," řekl Jean-Baptiste Huynh, učitel matematiky, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti DragonBox.

Vizí společnosti Kahoot! je vytvořit přední vzdělávací komunitu na světě prostřednictvím propojení učitelů, studentů, rodičů a organizací s nadstandardním obsahem.

Společnost Kahoot! v loňském roce zahájila urychlovací program Ignite a připojení společnosti DragonBox je krokem k vytvoření kolekce vzdělávacích aplikací, které vytvářejí hodnotu pro studenty na celém světě.

„Tato akvizice posílí platformu Kahoot! o oceněné aplikace pro výuku matematiky DragonBox, komunitu a školní osnovy. Společně zpřístupníme nejlepší výuku matematiky stovkám milionů uživatelů platformy Kahoot! jak ve škole, tak mimo ni," řekl Eilert Hanoa, předseda představenstva společnosti Kahoot!

Kahoot! a DragonBox bude prezentovat více informací v aktualizaci společnosti Kahoot! dne 12. června 2019.

Pro více informací kontaktujte:

Kahoot!, Falguni Bhuta, | falguni@kahoot.com

DragonBox, Christian Steen, | christian@dragonbox.com

O společnostech

Kahoot! je herní platforma pro učení, která usnadňuje vytváření, sdílení a hraní zábavných výukových her nebo vědomostních kvízů během několika minut. Platforma Kahoot! je používána v různých prostředích - vzdělávání v MŠ a ZŠ (K-12) a univerzitních učebnách, firemních kancelářích, sociálních zařízeních a významných sportovních a kulturních akcích. Platforma Kahoot! je přijímána učiteli, milovaná studenty, oceňovaná organizacemi a využívaná vydavateli. V roce 2018 měla platforma Kahoot! více než miliardu uživatelů her z více než 200 zemích. Posláním společnosti Kahoot! je učinit učení úžasným a vybudovat přední světovou vzdělávací komunitu, která spojuje své uživatele s prémiovým obsahem. Společnost byla založena v roce 2013 a sídlí v Norsku s pobočkami v USA a Velké Británii. Pojďme si hrát!

www.kahoot.com

DragonBox je oceněné herní studio, jehož posláním je umožnit dětem, aby mohly poznávat matematiku a učit se ji úžasným způsobem. V roce 2012 se první hra společnosti DragonBox stala okamžitým hitem a odborníci ji považovali za revoluční nový způsob výuky matematiky. Od té doby byly aplikace DragonBox zakoupeny a využívány miliony osob na celém světě. S cílem učinit učení matematiky úžasným společnost představila DragonBox School, inovativní matematický učební plán pro základní školy. DragonBox má dnes kanceláře v Oslu, Paříži a Helsinkách.

www.dragonbox.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/884342/Press_image_Dragonbox.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/537189/Kahoot_Logo.jpg

KONTAKT: Kahoot!, Falguni Bhuta, | falguni@kahoot.com DragonBox, Christian Steen, | christian@dragonbox.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

20°C

Dnes je pondělí 19. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 19°C

Celá předpověď