Produkty Atlas společnosti Huawei Atlas získaly v soutěži Red Dot Design dvě vítězství

foto

Essen (Německo) 9. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire) -

Produkty společnosti Huawei, karta urychlovače Atlas 300 AI a hraniční stanice Atlas 500 AI Edge Station byly nedávno oceněny v soutěži Red Dot Design nejpřísnější porotou designerského průmyslu. Díky inovativnímu designu a výjimečnému výkonu představují produkty Huawei Atlas nový standard pro infrastrukturu AI spolu se špičkovým průmyslovým designem.

Ocenění Red Dot Award je mezinárodně uznávanou známkou nejlepší kvality designu. Ocenění uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen v německém Essenu. Oceňovány jsou produkty, které se na trhu vyskytují po dobu nejvýše dvou let, a laureáty ocenění Red Dot vybírá mezinárodní porota. Karta urychlovače Huawei Atlas 300 AI, stejně jako hraniční stanice Atlas 500 AI Edge Station, získaly ocenění Red Dot Design Award, což je Oscar za design výrobku s inovativním designem. Produkty Atlas, které představují vynikající inteligenci a výkon, odvádí teplo bez kompromisů v estetice a funkčnosti.

Společnost Huawei během výstavy HUAWEI CONNECT 2018 představila inteligentní výpočetní platformu Atlas založenou na čipových sadách Huawei Ascend AI. Produkty Atlas přicházejí v bohatých formách, včetně akceleračních modulů, karet, hraničních stanic AI a zařízení. Atlas umožňuje společnosti Huawei lépe budovat infrastrukturu AI pro všechny scénáře typu zařízení - hraniční stanice - cloud (Device-Edge-Cloud). Karta urychlovače Atlas 300 AI se používá především pro inferenci datových center. Hraniční stanice Atlas 500 AI poskytuje funkce AI pro hraniční stranu (edge).

 • Karta urychlovače Atlas 300 AI je dodávána v polovičním formátu standardních karet pro rozhraní PCIe a je určena pro využití datovými centry a hraničními servery. Karta urychlovače podporuje více typů přesnosti dat. Jedna karta poskytuje výpočetní výkon 64 TOPS v INT8, což představuje špičkový výpočetní výkon pro hluboké strojové učení a inference.

 • Základní stanice Atlas 500 AI je špičkovým produktem, který integruje schopnost zpracování AI. Poskytuje 16 kanálů pro zpracování videa ve vysokém rozlišení (HD) při velikosti set-top-boxu (STB). Je navržena pro provoz v náročném prostředí s teplotou -40 °C až +70 °C. Je použitelná pro scénáře, jako je doprava, ošetřovatelství, samoobslužný maloobchod a inteligentní výroba.

 • Získání ocenění Red Dot Award je pokračováním rekordního mezinárodního uznání produktů Atlas poté, kdy platforma Atlas získala v roce 2018 druhé místo v soutěži Tokio Interop Award a ocenění China International Industry Fair Award. Atlas jakožto nedílná součást plnohodnotného řešení AI společnosti Huawei pro všechny scénáře umožní budoucnost poháněnou AI s výkonným výpočetním výkonem a pomůže zákazníkům řešit výzvy v éře AI a cloudu, což urychlí inteligentní transformaci podniků.

  Společnost Huawei se stala globálním dodavatelem informačních technologií se širokým spektrem serverů a kompletní nabídkou IT produktů. Společnost Huawei poskytuje IT infrastrukturu s přesvědčivým výkonem, jednoduchostí a efektivitou, aby pomohla globálním podnikům a organizacím sebevědomě se vydat na cestu digitální transformace. 211 společností ze seznamu Fortune Global 500 a 48 ze 100 nejlepších podniků v rámci Global 500 si doposud vybralo Huawei jako svého partnera pro digitální transformaci. Pro více informací o produktech inteligentní výpočetní techniky společnosti Huawei navštivte webové stránky https://e.huawei.com/en/solutions/hic.

  O společnosti Huawei

  Huawei je předním světovým poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a inteligentních zařízení. S integrovanými řešeními ve čtyřech klíčových oblastech - telekomunikačních sítích, IT, inteligentních zařízeních a cloudových službách - jsme odhodláni přinášet digitalizaci každému člověku, domácnosti a organizaci pro plně propojený, inteligentní svět.

  Komplexní portfolio produktů, řešení a služeb společnosti Huawei je jak konkurenceschopné, tak i bezpečné. Prostřednictvím otevřené spolupráce s ekosystémovými partnery vytváříme trvalou hodnotu pro naše zákazníky, pomáháme lidem, obohacujeme domácí život a inspirujeme inovace v organizacích všech forem a velikostí.

  Ve společnosti Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Intenzivně investujeme do základního výzkumu a zaměřujeme se na technologické průlomy, které pohánějí svět kupředu. Zaměstnáváme více než 180 000 pracovníků a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei, založená v roce 1987, je soukromá společnost plně vlastněná jejími zaměstnanci.

  Více informací o společnosti Huawei naleznete na stránkách www.huawei.com nebo nás sledujte na:

  http://www.linkedin.com/company/Huawei

  http://www.twitter.com/Huawei

  http://www.facebook.com/Huawei

  http://www.youtube.com/Huawei

  Foto - https://mma.prnewswire.com/media/883864/Huawei_Atlas_300_500.jpg

  KONTAKT: Zhong Wanni, +86-185-6666-2551, zhongwanni@huawei.com

  Reklama

  ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

  20°C

  Dnes je pondělí 19. srpna 2019

  Očekáváme v 23:00 19°C

  Celá předpověď